Hadise Eurovision Takı Aksesuar Tasarımı

Bu yıl eurovisionda Hadise bizi temsil edecek bilindiği gibi.. Düm tek tek adlı şarkı şimdiden dillere dolandı..

Takı ve aksesuar tasarımcısı olan Muammer Ketenci, ülkemizi Eurovision’da temsil edecek şarkıcı Hadise için takı aksesuar parçalarından oluşan bir kıyafet hazırlayacaklarını iletti. Güzel bir takı tasarımı olacağa benziyor..

Muammer Ketenci, Hadise’nin başarılı olabilmesi için diğer modacılar gibi kendisinin de kolları sıvadığını ifade etti.

Hadise ve çekilecek klibin yönetmeni Metin Arolat’la görüşerek çok farklı ve özel bir kıyafet hazırladıklarını vurgulayan Ketenci, “Hadise için hazırladığımız kıyafet tamamen aksesuarlardan oluşacak. Kıyafette kumaş yok gibi. Biz bu kıyafeti hazırlayıp sunacağız ancak tercih tabii ki Hadise ve çekilecek klibin yönetmeni Metin Arolat’ın olacak” dedi.

Muammer Ketenci, ayrıca 300 parçadan oluşan bir koleksiyon yaptıklarını ve bunu Hollanda, Çin, Güney Afrika Cumhuriyeti, ve Suriye’nin de aralarında bulunduğu yirmi farklı ülkede düzenlenecek defilelerle tanıtacaklarını dile getirdi.

Muammer Ketenci ayriyeten, defilelerden elde edilen tüm ücreti Kimsesiz Çocuklar Derneği’ne bağışlayacaklarını söyledi.

Ek olarak size Düm Tek Tek Parçasını iletiyoruz.. İyi seyirler..

2 comments

  • Mobilya Dekorasyon

    Hadise’ye eurovision yolunda başarılar dilerim 🙂

  • Dereceye girmek için erotik figürler,göbek şov ve ingilizce laflar.katkı yapabilir.Ecnebilerin de yeni neslinde hoşuna gidebilir,.Uluslararası yarışmade esas olan kendi kültürünü,dilini,saygınlığını,inançlı benliğini tanıtmaktır.birinci olsak ülkemizi, bu kıyafet ve kalça sallamaylamı tanıyıp hatırlayacak dünya..Hadiseye iltifat yapanlar ,sadece puan içinmi ? böyle tanınmak içinmi yapıyorlar anlamdım.Gönül isterki bize yakışan müzik /kiyafet/davranışla yarışalım.Amac tanıtımsa dansöz çıkarmaya gerek yokPuanlar/dereceler onların olsun..Topluma da dünyaya da kendi müziğimizi dinletmeli/sevdirmeliyiz Böyle bir müziği TRT den tanıtımını yapmak ,bununla uluslararası yarışmaya katılmak özel bir durumdur Bu şarkının iyi/bize has/kaliteli olduğu anlamına gelmez..Olaya ,puan almak/erotik seyretmekgözüyle bakamayız.Bu müzikte /şovda ecnebilere/yabancılara özgü şarlatanlıktır.Herşeye rağmen ülkemizi temsil(?) edeni deteklemeliyiz.NOT; Biz (TC), yarışmada en yüksek puanı israile ve yunan gibilerine verirsek şaşmam

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir