Hemnes Şifonyer

Yatak odalarının vazgeçilmez dekoratif ürünlerinde biri olan şifonyer, bulunduğu ortama son derece şık bir görünüm kazandırır. Bu sebeple de hanımların olmazsa olmaz mobilya detaylarından biri Aynalı Şifonyerlerdir.

hemnes şifonyer

hemnes şifonyer

Bayanların harika yatak odalarına sahip olmalarına yardımcı olmak için yepyeni şifonyer modellerine Hemnes markası imzasını atıyor. Son çıkan aynalı şifonyer modeli göz alıcı renk ve tasarımıyla ev hanımların beğenisine sunuluyor. Akrilik bazlı boyanın kullanıldığı Hemnes Aynalı Şifonyerin ana malzemesi sıkıştırılmış liflerden oluşuyor.

Hemnes Aynalı Şifonyerin tüm ahşap malzemelerinde masif çam ağacı kullanılmıştır. Çekmecelerde bir dokunuşla kolayca açılıp kapanmayı sağlayıcı geliştirilmiş ray sistemi kullanılmıştır.

hemnes şifonyerleri

hemnes şifonyerleri


cialis

Ayrıca ABS plastik ile güçlendirilmiş çekmecelere sahiptir. Bunun yanında Hemnes Şifonyerde özel güçlendirilmiş cam yanda kullanılmıştır. Hemnes Aynalı Şifonyer 110 cm genişliğe, 51 cm derinliğe ve 191 cm derinliğe sahiptir. Artık daha fazla çamaşır ve eşyanın muhafazası için Hemnes Aynalı Şifonyerin çekmeceleri geniş tutulmuştur.

Ayrıca duvara sabitlenebilir özelliği ile daha güvenilir bir kullanım alternatifi de bulunan Hemnes Aynalı Şifonyer son derece ekonomik bir fiyata satışa sunulmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir