İstikbal Trend 2011

İstikbal Trend 2011 Modelleri

Mobilya dünyasında tarz oluşturmada söz sahibi olan ve önemli yer tutan İstikbal grubu 2011 trendi ile önümüzdeki süreçte patlama yapmaya hazırlanıyor. Farklı modellerde renk ve tarz olarak önemle takip edilen firmanın modern tasarımları mağazalarda sizlerin beğenisine sunulmuştur.

trend 2011

trend 2011

Trend-2011 ürün grubunda kanepe ve koltuk ürün grubundan montreal köşe takımı, marsilya köşe takımı, grande koltuk, köşe, family takım, moderno delüxe, köşe, family takım, elitra koltuk takımı, atlanta köşe, maksi takım, pinto delüxe takım, cadorna koltuk takımı, panel mobilya ürün grubunda royal yemek, yatak odası, cadorna yemek, yatak odası, elegant yemek odası baza olarak ta marsilya baza takımı bulunmakta olup, tüketicilerinin göz zevkine ve beğenisine sunuluyor.

istikbal trend 2011

istikbal trend 2011

Her ürünün kendi renginin ortaya çıkartıldığı tasarım ve modellerle evinize ve kendinize uygun bulacağınızdan eminim. Sizde farklı tasarım ürünlerinin den bütçenize ve evinize en uygun olanı alıp kullanabilirsiniz. Fiyat aralığı tasarımda kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmekle birlikte modeller arasında gözle gözükür bir farklılık görülmektedir. Model fiyatlandırmasını alacağınız ürün katalogundan inceleyebilirsiniz.

İstikbal Trend 2011

2 comments

  • fulya börkene

    istikbal mobilya mağazasından salon takımımızı alalı 6 sene oluyor sanırım, hala hiçbir sorun olmadan kullanıyoruz. istikbal trend 2011 reklamlarını gördüğümde firmanın kaliteden taviz vermeden ne kadar yenilikçi bir yaklaşım ile başarıyı yakaladığını gördüm…

    Birkaç ay içinde 2011 istikbal banyo mobilyaları için kapı zilinizi çalacağız sanırım 🙂 Şimdilik model arayışına devam ediyoruz

  • Mobilya Dekorasyon

    istikbal trend 2011 modelleride güzelmiş tebrikler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir