Klasik model yemek odası takımları

Her ev kadınının hayallerini süsleyen bir yemek odası vardır. Ev kadınları evlerinin ve yemek odalarının büyük bir alana sahip olmasını isterler. Her evde yemek odasına ait bulunması gerekenler olmasa da kadınların gözlünde yatan şey budur.

klasik yemek odası takımları

klasik yemek odası takımları

Yemek odaları yeterli alana sahip olan veya olmayan kişiler için Yılsan Mobilya tüm arzulara karşılık verebilecek ürünlere sahiptir. Klasik yemek odaları çeşitleri ve modern çizgileri taşıyan yemek odaları ile sizlere yardımcı olmaktadır. Sizin için özel olarak tasarlayıp ürettiği takımlarla evinize yeni bir hava katabilirsiniz.

klasik yemek odası takımı

klasik yemek odası takımı

Servis takımlarınızı tozlanmadan saklayabileceğiniz vitrinleriyle yemek odanızı tamamlayabilirsiniz. Vitrininize koyabileceğiniz süs eşyaları, çiçekler veya küçük fotoğraf albümlerinizle yemek odanıza sadeliği ve şıklığı katabilirsiniz.

Klasik yemek odası takımları ile annenizden veya anneannenizden kalma dantel örtüleriyle odanızda antika havasını yaşatarak farklı bir görünüme imza atmış olursunuz. Aynı zamanda yemek odası takımlarınızla televizyon ünitesine de yer vererek renk ve desen uyumunu yakalayabilirsiniz.

Klasik yemek odası takımları konusunda 43 yıllık deneyimi olan Yılsan Mobilya, bu yıl da geleneksel ahşap işçiliğini klasik tarz ile harmanlayarak ürünlerine bunu büyük bir başarı ile yansıtmıştır.

Resimde gördüğünüz ürünlere http://www.yilsanmobilya.com adresinden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

One comment

  • Kahverengi yemek odası takımının fiyatını öğrenmek istiyorum. Birde kaç tane sandalyesi var. Şekli nasıl?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir