Koçtaş Ürünleri

Koçtaş ülkemizde yerli üretim olarak hemen hemen aradığınız herşeyi size sunan sayılı firmalardan birisi olmakla öne çıkıyor diyebiliriz. Koçtaş bu kadar büyük olunca ve devasa mağazaları ülkemizin birçok gelişmiş şehirlerinde kurunca doğal olarak koçtaş ürünleri üzerine özel bir ilgi oluyor.

Geçtiğimiz yıl İkea müşterileri yavaş yavaş Koçtaş mağazalarına kaymaya başlamıştı fakat İkea yaptığı ataklarla müşterilerini korumayı başarmıştı. Bu ataklara karşılık olarak koçtaş fiyatları biraz daha düşürmek yoluna giderek ziyaretçilerini beklemeye koyulmuştu.

koçtaş kitaplık

koçtaş kitaplık

Koçtak Kayseri ve birkaç diğer Koçtaş mağazasını inceleyen birisi olarak diyebilirim ki gerçekten evinize dair aradığınız herşeyi bulabileceksiniz…

Koç Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Koç, bir yıl gibi kısa bir zaman içinde 5 tane Koçtaş mağazası açarak 10 merkezde hizmet vermeye başladıklarını belirterek, “Bundan sonraki 5 yıl içinde de, mağaza sayımızı 35’e ulaştırmayı planlıyoruz” dedi

Koçtaş’ın Yenibosna mağazasının açılış töreninde konuşan Mustafa Koç, mağazanın açılışının tüketiciye en yakın topluluk olma hedefleri doğrultusunda önemli bir adım olduğunu kaydetti.

Koç, ilk Koçtaş’m 1996 yılında İzmir Bornova’da açıldığını anımsatarak, “Bugün 2006’da yani 10 yıl sonra 10. mağazamızı Yenibosna’da açıyoruz” dedi.Toplumlar geliştikçe ve refah düzeyleri arttıkça ihtiyaçlarının da geliştiğine işaret eden Mustafa Koç, insanların çağdaş bir anlayışla düzenlenmiş mekanlarda yaşama ve çalışma isteğine de bu perspektiften bakmak gerektiğini aktardı.

Mustafa Koç, hizmetlerine gösterilen ilginin, kendilerini yaptıkları tüm işlerde kalite çıtasını en yüksek seviyelere çıkartmaya zorladığını ifade ederken, “1 yıl gibi kısa bir zaman içinde yeni 5 Koçtaş mağazası açarak, 10 merkezde hizmet vermeye başladık. Bundan sonraki 5 yıl içinde de, mağaza sayımızı 35’e ulaştırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Mustafa Koç, daha sonra mağazanın açılışını Koç Holding Yönetim Kurulu Üyesi Semahat Arsel ve Koçtaş Genel Müdürü Levent Çakıroğlu ile birlikte yaparak, bir süre konuklarıyla mağazayı gezdi. Bu arada gazetecilerin sorularına da yanıtlayan Koç, mağazanın 25 milyon dolara mal olduğunu, Yenibosna mağazasının Ankara’daki mağazadan sonra ikinci büyük mağaza olduğunu söyledi.

“Bu mağazayla liderlik konumumuzu belirgin şekilde pekiştirmiş durumdayız” diyen Koç, ortakları B&Q Asia Limited Üst Yöneticisi Steve Gilman’ın güneyde arsa bakacağını da bildirdi. Mustafa Koç, Bulgaristan’daki Rarnstore’lerin satışına ilişkin soruya da “Aslı yok” yanıtını verdi.E-5 üzerinde, Atatürk Havalimanı’na 5 dakika uzaklıkta bulunan 11 bin 500 metrekarelik Koçtaş Yenibosna mağazasında, dekoratif ürünlerden mobilyaya, ev tekstili ürünlerden mutfak, banyo ve seramiğe, bahçe mobilyalarından aydınlatma ürünlerine, genç odasından hazır perdeye, halıdan boyaya ve parkeye kadar on binlerce ürün satılacak.

Koçtaş’m Ankara, İstanbul Kartal ve Şişli, İzmir Bornova ve Balçova, Antalya, Bodrum, Edremit ve Kuşadası olmak üzere 9 mağazası bulunuyor.
Verilen bilgiye göre, evini güzelleştirmek, kullandığı ürünlerle yaşam standardını yükseltmek isteyen tüketiciler, dilerlerse Koçtaştan anahtar teslimi ev yenileme hizmeti alabiliyorlar.

Tespit için keşif, projelendirme ve sunulan projenin bütçelendirilmesini yapan Koçtaş, uygulama aşamasında da kapsamlı hizmet vererek tüketiciye komple
hizmetler sunuyor.”Arayın Getirelim” sistemiyle ile ev geliştirmede telefonla sipariş dönemini başlatan Koçtaş, Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine ürün teslimatı yapıyor.

Siparişler 0 216 454 10 10 telefonla sipariş hattından ya da Koçtaş’m web sitesinden verilebiliyor.

Kaynak: Sabah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir