Mirror Fabbrica Klasik Aynalar

Mirror Fabbrica Klasik Aynalar

İç mekânlarınızın dekorunda favoriniz olan aynalar, Mirror Fabbrica farklıyla bambaşka bir boyut kazanıyor. Yenilikçi tekniği ile göz kamaştıran Mirror Fabbica, Art Ney Cam Tasarım firmasının cam işleme konusunda uzun yıllara dayanan birikimi yardımıyla ‘newlife style’ tekniğini kullanıyor ve aynalar üzerinde harikalar yaratıyor.

Mirror Fabbrica Klasik Aynalar

Mirror Fabbrica Klasik Aynalar

Aynada oluşan yansımalar, ayna üzerindeki kabartılarla birleşiyor ve ortaya çıkan şaheser kıvamındaki dekoratif aynalar, tablo görünümü vererek içinde bulıunduğunuz ortama anlam katmak için ideal. Bu aynalar, duvar kaplaması olarak da üretiliyor ve her gün artan müşteri kitlesi genelde tasarımcılar ve mimarlardan oluşuyor.
Bu fabrika, iç mimari, grafik ve resim tasarım alanında profesyonel tasarım ekibiyle, bir çok mekanda yerini almayı fazlasıyla başarıyor.

Aynalar, sadece Türkiye’ de tasarlanıp üretiliyor, kişiye özel tasarım, farklı renk ve ebatlarda da ürün imkanını müşterilerine sunuyor.

Kişiler, ürün seçimlerinde kendi istedikleri tarz ve modeli, evlerine ve ya mekanlarına en uygun renk ve stili belirleyebilmek adına Mirror Fabbrica da tasarımcıların kendileriyle bire bir görüşüp fikir alabiliyorlar. Üstelik, bütün illere ahşap ve destekli sandıklarla gönderiliyor, hasar durumunda yeniden üretim garantisini de bizlere sunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir