Mutfakta dekorasyon ürünleri

Her ne kadar modern mutfaklarda artık süslemeli mutfak taşlarını görmemeye alışmış olsakda hala bu taşları mutfağınızda kullanmak istiyor olabilirsiniz. Peki mutfağımıza mutfak taşı seçimi yaparken nelere dikkat etmeliyiz?

Öncelikle eski model çini mutfak taşlarından mutlaka artık uzak durmamız gerekiyor. Çünkü bu mutfak taşları mutfaklarımızı daha pasif göstermenin yanı sıra mutfaklarımıza eski ve kalıplaşmış olan standart görüntüyü vermektedir.

Mutfakta dekorasyon ürünleri

Mutfakta dekorasyon ürünleri

Mutfak taşlarımızı bu yüzden daha dekoratif ve modern unsurları göz önünde bulundurarak seçmeliyiz. Mutfak taşlarımızı seçerken mutlaka fazla ışık yansıtmayacak ve göz almayacak şekilde dizayn edilmiş taşlardan yana seçim hakkımızı kullanmalıyız.

Olabildiğince sade renkler kullanmak görselliği ön plana çıkarmayacağını düşünüyorsanız eğer yanılıyorsunuz. Aksine sade kullanacağınız mutfak taşları evinize daha dekoratif bir hava katacak ve ben burdayım der gibi sırıtmayacaktır. Daha tasrımına önem verilmiş taşlar kullanmalısınız ve ilk bakışta size mutfağınızı modern gösterecek mutfak taşından yana seçim yapmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir