Salonunuzu süsleyecek tablolar

Şüphesizki evimizin dekorasyonunda bolca öem verdiğimiz ve özelliklede salonumuzun dizaynında büyük ölçüde yer vermekte olduğumuz dekoratif objeler tablolarımızdır.

Tablolar bu senein yani 2011-2012’nin en dokartif ürünleri arasında yer alıyor. Evet bu astığımız tablolar bu ve önümüzdeki senenin dekoratif moda objeleri arasında yer almaktalar.

Salonunuzu süsleyecek tablolar

Salonunuzu süsleyecek tablolar

Ancak tablolardada tabiki bir sınırlama yapılmış moda olan tablolar şehir konulu tablolar olacaktır. Yani Şehir konulu olan tabloları duvarlarımızda oldukça yer vermek evimize sadece dekoratif tasarım açısından bir zenginlik değil aynı zamandada moda açısından artı almış olmasını sağlayacaktır. Özellikle şehir konulu tablolarımızla bunu sağlamayı düşünüyorsanız parçalı tabloları düşünmenizde fayda var.

Parçalı tablolar pozun 3 ve 3 den daha fazla şekilde bölünmüş olarak birbirleri arasında 3 veya 4 parmaklık aralarla duvarınıza yerleştirmeniz oluyor bunu denemekte evinizin duvarlarına dekoratif açıdan büyük bir artı katacaktır.

Bunları birde birini bir karış yukarda diğerini 2 karış aşağıda şeklinde net görüntüden sıyrılmayacak şekilde zevkinize göre duvarınıza astığınızda dekoratif açıdan zengliğin sınırlarına dayanmışınızdır demektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir