Şık Desenli Pikeler

Yatak odasında değişiklik yapmayı sevenlerin en çok değiştirdiği şeyler her zaman pikeler ve perdeler olmuştur. Hoş bir değişiklik yapmak isteyenlerin incelemesi için pike modelleri 2013 yılının modasıyla karşınızda.

pike modelleri 2013

pike modelleri 2013

Pikeler üzerinde karar kılmak için önünüze gelen onlarca seçeneğin serilmiş halindeki resimlerini göreceksiniz. Bu modellerin hangisinin evinizde hali hazırda bulundurduğunuz aksesuarlara uyacağına karar veremiyorsanız yeni aksesuar ve pike kombinasyonları deneyebilirsiniz.

Burada bazı resimlerde pikelerin aksesuarlarla beraber görüntüsü de yer almaktadır. Gece lambaları, şamdanlar ve mumlar ile uyumu sağlayabilirsiniz. Hatta odanızdaki tablolarla bile uyum sağlayan bazı modeller bulmanız mümkün.

renkli pike modelleri 2013

renkli pike modelleri 2013

En modern pike tasarımlarında genelde çerçeve tarzı bir dizayn farkedersiniz. Bunlardan genç evli çiftler için en uygun olanları kırmızı ve beyaz tonlarda olanlardır. Etrafı beyaz bir çerçeve şeklinde çarşafla kaplı yatağın örtüsü ve yastıkları kırmızı olursa bu genç çiftler için gayet uygun olur.

renkli pike modelleri ve fiyatları

renkli pike modelleri ve fiyatları

Geometrik şekillerle desenlenmiş pikeler veya renk uyumuyla süslenmiş desensiz pikeler arasından tercih yapın ve yatak odanızı 2013 yılında yenileyin. Yeni yıl ve yeni tasarımlar psikolojinize iyi gelecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir