Yemek odası takımları 2013

Mobilya konusunda herkes gibi siz de oldukça seçici olabilirsiniz. Özellikle uzun yıllar kullanacağınız bir modeli satın alırken üreticinin sektördeki geçmişine ve ne kadar kaliteli ürünler çıkardığına dair detaylı bilgiler edinmek istersiniz.

Biz de yemek odası takımları 2013 seçimlerinizde size bir markadan bahsetmek ve ürünlerini size kısaca tanıtmak istedik…

Ülkemizin en popüler mobilya üreticileri arasında yer alan Çiftçioğlu Mobilya, 1962 yılından beri dünya mobilya modasını takip ederek en başarılı mobilya modellerini ülkemize taşıyor.

Çiftçioğlu Mobilya ürettiği yatak odası takımları ile bu yıl da geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yüksek satış rakamlarına ulaşmış durumda. Firma kataloğunda sude yatak odası takımı, Şehrazat yatak odası takımı ve efor yatak odası takımı gibi klasik modellerin yanında narata yatak odası takımı ve sultan yatak odası takımı gibi yenilikçi modellere de rastlamak mümkün.

Çiftçioğlu Mobilya’nın bir diğer popüler mobilya takımı serisi ise şüphesiz ki yemek odası takımları. Misafirlerinize ziyafetler sunmanız için tüm detayları ayağınıza sunan Çiftçioğlu yemek odası takımları, artem yemek odası takımı gibi yenilikçi modellerin yanında orkide yemek odası takımı gibi klasik modelleri de beğeninize sunuyor.

Siz de Çiftçioğlu Mobilya’nın yenilenen koltuk takımları kataloğunu firmanın resmi web sayfası olan http://www.ciftcioglumobilya.net adresinde inceleyebilir, beğendiğiniz mobilyaları 5 yıl garanti ve uygun fiyat fırsatı ile sipariş verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir