Gömme Rezervuar

Şık görüntüsü,kalitesi ve su tasarrufu ile Türkiye’nin ilk rezervuar üreticisi Visam’ın koleksiyonunda yer alan yeni gömme rezervuarlar şimdiden bu özellikleriyle liste başında..

Gömme Rezervuar

Türkiye’nin en köklü markalarından olanVisam tüketiciye büyük kolaylık sağlıyor.Visam’ın gömme rezervuarları kalitesi ile yaygın servis ağı ve montaj kolaylığı ile de dikkatleri çekiyor.

Tüketicinin cebinide düşünen Visam gömme rezervuarlar su tüketimini en aza indirecek şekilde tasarlandı.İki kademeli olarak üretilen üründe küçük butona basıldığı takdirde suyun yarısı boşaltılırken,büyük butonla da suyun tamamı boşaltılabiliyor.Ayrıca Stop’lu sistemde bulunan üründe rezervuar çalıştırıldıktan sonra tüketici butona basıp suyun akışını durdurabiliyor.

Böylece günümüzde büyük sorun teşkil eden su yetersizliğine de katkı sağlanmış oluyor.

Artık banyolarda sıkça kullanılmaya başlanan ”gizli taharet”sistemi taharet musluğu ile klozet arasındaki hortum görüntüsünü ortadan kaldırarak daha estetik bir görüntü oluşmasını sağlıyor.

Visam ”gizli taharet”sisteminde bir adım daha ilerleyerek montaj esnasında kelepçeli sistemle temiz suyu taharet sistemine bağlayabiliyor.Böylece şık bir görüntüye kavuşmuşken montajda da kolaylık sağlanmış oluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir