Batusan Doğalgaz Vanası

Batu vana ve armatürleri firması 1988 yılında kurulmuştur. Sanayi faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan vana, doğalgaz vanası, küresel vana ve armatürlerini kalitede öncü 30 yıllık tecrübesi ile üretmektedir. Batu vana ilk çalışmasını tekstil sektörü üzerindeki enerji kayıplarını önlemek amacı ile buhar kapanı imalatı ve tasarlaması ile başlamıştır. Ürettiği cihazlarda farklı kullanım alanlarını da göz önünde bulundurmayı ihmal etmeyen batu vana ve armatürleri dış ülkelerlede diyalog haline geçmiştir.

Küresel Doğalgaz Vanası

Küresel Doğalgaz Vanası

Batun vana tecrübesi sayesinde ürünlerindeki sağlamlık ve uzun ömürlü olamasını benimsemiş ve hizmete sunmuştur. Batu vana 1988 yılında küresel vana üretimine başlamış bu sektörde ihtiyaç duyulan eksiklikleri değerlendirmiş ve yenilikçi görüşüyle kendi küresel vanasını imal etmiştir.

İmal ettiği ürünler ile adından söz ettiren Batu vana, ayrıca ürünlerini uluslar arası testlerde değerlendirerek yaptığı deney ve çalışmalarla sürdürmektedir. Bütün bu testler Elektronik bir şekilde PLC control test makinalar ile yapılmaktadır.

Batu vananın ürün grubu içerisinde tam geçiş sağlayan ve redüksiyon doğalgaz vanası, kelebek vana, glob vana, iğneli vana, küresel vana, çek vana, pislik tutucu, buhar kapanı, API 6D küresel vana çeşitleri, ceketli küresel vana, pnömatşk aktuartörlü vana çeşitleri gibi ürün geniş hacmi bulunmaktadır.

Batu vana ve armatürleri uzman personel kadrosu ile deneyimli yılların verdiği tecrübe sayesinde güçlü, sağlam ve uzun ömürlü ürünleri en iyi performans ile imal etmektedir. Orginazsyon yapısı modern makinalar parkı ile desteklenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir