Cam Çatı Modelleri

Cam Çatı Kaplama Sistemleri, Modelleri, Fiyatları ve Detayları

Diğer ülkelerde en çok beğeni gören dekorasyon fikirlerinden biris olan cam çatılar, bir çok sıradışı örnekle göz kamaştırıyor.  Evin hemen hemen bir çok alanında kullanılan cam detaylardan en çarpıcı olanı cam çatı modelleri.

Cam Çatı Dekorasyonu ve Modelleri

Cam Çatı Dekorasyonu ve Modelleri

Daha önceki senelerde, yatak odalarında özellikle tavandan açılan cam pencere modelleri vardı ancak günümüzde komple cam çatılar da görülmekte. Bunun yanı sıra restaurant, cafe, bar vb bir çok mekanın da çatıları kısmen ve ya tamamen cam çatılarla kaplanabilmekte. Modern ve şık duran bu modeller, farklılık yaratarak tarzınızı da ortaya koyacak nitelikte.

Cam Çatı Kaplama Sistemleri Modelleri

Cam Çatı Kaplama Sistemleri Modelleri

Cam çatı modelleri diyince elbette sizlerin de aklına ne kadar sağlam ürünler olup olmadıkları geldi. Bu tarz çatılar son derece kullanışlı ve sağlam ürünler. Açılır ve kapanır özellikte olmaları da yaz-kış ayları için seçenekler sunmuş durumda. Çelik konstrüksiyonlarla tasarlandığı zaman ortaya güvenli ve tamamen sağlam bir dekor çıkıyor. Bir çok farklı özelliği olan çatılar kullanım alanı ve ihtiyaca göre farklılık da gösterebilir. Kullanımı hem kolay, hem de son derece keyifli.

Cam Çatı Kaplama Sistemleri Modelleri

Cam Çatı Kaplama Sistemleri Modelleri

Camın özellikleri ise çift camdır ve hiç bir şekilde sıcağı, soğuğu içeriye geçirmez. Rutubet ve nemi asla bünyesinde barındırmaz ve nefefs alma özelliği vardır. Yağmur vb çeşitli durumlarda oluşan sesi önlemenin bir yolu bile var bu modellerde. Sadece ufak bir özel kaplama malzemesi yeterli olacaktır.

Cam Çatı Modelleri ve Detayları

Cam Çatı Modelleri ve Detayları

Bu ürünlerin fiyatları ise; manuel olması halinde metrekare fiyatı 550 TL, otomatik olması halinde metrekare fiyatı ise 700 TL olmaktadır.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir