Dekoratif Folyo

3M dekorasyon firmasının oluşturduğu dekoratif folyo koleksiyonu; pek çok alanda kullanılarak dekorasyonlara ayrı bir hava katıyor.
3M in geliştirdiği, birçok ülkede de satışa sunulan 3M Dinoc dekoratif folyo serisi türkiye’de de piyasaya sürüldü.

Dekoratif Folyolar

Dekoratif Folyolar

Hem iç hem dış alan dekorasyonuna yenilik getiren Dinoc, geçen gün açılan Harvey Nichols mağazasının dekorasyonunu da süsledi. Ofislerden AVM lere, otellerden işyerlerine değin birçok mekanın dekorasyonunda kullanılabilen 3M Dinoc dekoratif folyo serisi; masa, kapı, kolon, asansör, tavan, tezgah üstü tarzı yerlerde kullanıldığı gibi havuz gibi ıslak mekanlarda da kolaylıkla uygulanabiliniyor.3 M Dinoc malzemesinin kalite ve dokusunu folyodan almakta olup,naturel görünüme sahip ahşap, mermer, taş, deri ve süet modellerden modern görüntüye sahip metalik modellere kadar üçyüz kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Seri, kolay bir şekilde uygulandığından maliyeti düşük oluyor.

12 yıl garantili satılıyor

Dinoc, yüzeydeki malzemenin üzerine uygulanabildiğinden MDF, alüminyum, alçıpan, akrilik gibi pek çok girintili çerin üzerine ıkıntılı, hatta üç boyutlu zor yüzeylerde de kullanılabiliyor ve ısı ile şekil alabiliyor. Yanmazlık statüsü bulunan Dinoc, kendinden yapışan dekoratif folyo modeli, uygulandığında koku, gürültü, toz ve moloz tarzı durumlar oluşturmadığından seri uygulandığı gün mekanın kapanmasına ihtiyaç duyulmuyor. Bunların dışında 3M Dinoc dekoratif folyo serisi uygulanan mekanlar , İç alanda on iki, dış alanda ise dört yıl garanti özelliğine sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir