Dorma Kapı

Bu konumuzda dorma kapı markası hakkında bilgiler sunacağız..Geçmiş dönemlerde öncelik rahatlıkken şimdi ise iç tasarımlarda şeffaflık ve esneklik boy gösteriyor.Bu tasarımların öncülerinden biride dorma Interior serisi.Dorma,iyi tasarlanan ürünlerin yaşam tarzlarına entegre edilmesini sağlayarak modern çözüm yolları sunuyor.

Dorma Kapı

Dorma Kapı

Bireysel talepler, günümüz mimarisinde daha çok önem kazanmaya başladı.Böylece proje tanınan bir kimlikle birleşmiş oluyor.Cam panellerin kullanımı böyle amaçlar için oldukça ideal.Binanın yüzeyinin cam olması şeffaflık,geniş alan ve ışık sunarak ortak bir stil içerisinde görünmesini sağlıyor.

Şık ve fonksiyonel bir verimlilik sağlamayı garantileyen Dorma,cam kapıları ve cam sistemleri ile tamamen açık konseptlerde giriş ve ve çıkış alanlarını eşit şekilde ayırıyor.

Cam denilince akla ilk olarak şeffaflık ve ışık geliyor.Çekici bir malzeme olan cam özel odalar yaratmak için mükemmel bir araç.Örneğin;girişler Arcos Universal aksesuarlarla cam kapılar ya da duvarlar ile geliştirildiği zaman daha belirgin zenginlikte gözüküyor.

Böylece soğuk havayı dışarda bırakmışken gün ışığının da evinize girmesine izin vermiş oluyorsunuz.Ayrıca odalar dayanıklı cam yüzler ile daha ‘genişleyebilir’ bir özelliğe sahip oluyor.Estetik bir görünüm oluşturan cam aksesuarlar evinizin havasını değiştirerek,yaşam alanlarınızı zenginleştiriyor.

Dorma Kapı Hidroliği ve Pompası

Dorma Kapı Hidroliği ve Pompası

Estetik ve fonksiyonel fikirlerin pahalı olmayan çözümlere ihtiyacı var.Evinize yerleştirilen akıllı ürünler ile hem yaşanan yerin kalitesine katkı sağlanmış olur hem de genel yaşam kalitesinide artırmış olursunuz.Örneğin cam kayar kapılar ile Manet tek noktadan sabitlenen aksesuarlar ortama ferahlık katar.

Evinizde boş bir alanı farklı maksatla kullanmak ve aynı zaman da bütünlük sağlayan bir görünüş elde etmek istiyorsunuz.Dorma kayar kapılar için bu çok kolay bir talep.Odaların konumuna göre birleşmesi ya da ayrılması için uygun olan profil hareket edebiliyor.Emniyetli fonksiyonelliği ile örnek bir çözüm sunuyor.

Dorma Kapı Hidroliği ve  Dorma Kapı Pompası için Dorma firmasının web sitesi olan dorma.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir