Erpen Pvc Sistemleri

PVC ürünler genellikl içerisinde barındırdığı maddeler ve bunlardan en önemlisi olan kurşunu bünyesinde barındırması nedeniyle sağlıksız olarak bilinir.

Avrupa’da üretilen PVC ürünlerdeki bu maddelerin azaltılması kararı alındı yakın bir süre önce. Bu karar üzerine sağlam bir çalışma başlatan Erpen, Türkiye’nin ilk kurşunsuz PVC ‘sini üretti.

erpen pvc

erpen pvc

Erpen bu girişimini her geçen gün birazdaha geliştirmeye ve daha sağlıklı hale getirmeye de devam ediyor. PVC cam ve kapı sistemleri hayatımızda gerçekten büyük bir kolaylık ve daha az enerjili bir dünyada daha sağlıklı yaşamak da artık elimizde olan bir şey.

Erpen PVC ürünlerin hem yalıtımı daha iyi, hem kaliteli, hem de çok sağlıklı. Üstelik atimikrobiyal özelliğe sahip olan Erpen PVC’ler diğerlerinden biraz daha geniş bir yapıda.

Bunu da gümüş iyonlar içermesi sayesinde sağlamakta. Bu gümüş iyonlar, mikroplar yüzeye temas ettiği an onların çoğalmalarına ve tutunmalarına meydan vermiyor. Bu sayede %99dan fazla bir oranla mikroplar barınamıyor. Erpen PVC ürünleri bir çok testi de başarıyla geçerek sağlık açısından son derece faydalı olduğunu da kanıtladı. Sağlık bakanlığı tarafından da onaylanmıştır.    

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir