Ev Asansör Sistemi

Katlar arasındaki mesafe artık sıkıntı olmaktan çıkıyor.Herhangi bir sebepten dolayı merdivenler kabusunuz oluyorsa artık üzülmeyin.

Ev asansör sistemleri

Ev asansör sistemleri

Gelişen teknoloji ile hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasına bir yenisi daha eklendi.Çok katlı evlere sunulan bu kolaylıkla artık evde dolaşım alanlarınızı sınırlamak zorunda değilsiniz.Ev asansörleri bütün bu sorunları ortadan kaldırıyor.Katlar arasında güvenli ve rahat bir yolculuk sunan ev asansörleri her binaya göre ayrı tasarlanıp çözüm getirebiliyor.

Evlerinde asansör kurulacak alan olmadığını düşünenlere ise MainsonLift ile bu konudaki en ideal çözümü Kleemann sunuyor.Hidrolik asansör ekipmanları üretmek üzere, yüksek kalite ve güven felsefesiyle 1983 yılından beri faaliyetlerini sürdüren Kleemann, MaisonLift ile ev tipi asansör sistemlerine birçok yenilik getiriyor.

Bu sistemin uygulanması için asansör için ayrılmış bir yer olmaması problem olmuyor.asansör kuyusu olmayan binalarda merdiven boşluğundan yada bina dışındaki alüminyum kuyu seçeneklerinden yararlanabiliyor.

Ev Asansörü modelleri

Güvenlik açısından da test edilip Avrupa standartlarına göre sertifikalanmış MaisonLift’de güvenliğiniz herşeyden önce geliyor.Acil kurtarma durumunda kabin içinde kullanılan iç emniyet kapısı haricinde kabin altında el ile açılabilen etek sacı içeriyor.Ayrıca hidrolik olduğu için herhangi bir elektrik kesintisinde,acil kurtarmayı otomatik olarak kendisi yapıyor.

Güvenliğinin yanısıra göze de hitap eden MainsonLift 5+5 lamine cam seçeneği ile de müşterileri cezbediyor.Alüminyum kuyu konstrüksiyonu istenildiği takdirde farklı renklere boyanabiliyor.MainsonLift,estetik kapı ve butonyerlerle şıklığını tamamlıyor.Kat kapıları ise yarı otomatik veya tam otomatik olarak camlı ya da büyük camlı olabiliyor.

Asansör Sistemleri

Asansör Sistemleri

Birçok özelliğe sahip bu asansör;sessiz çalışması,düşük enerji harcaması,kolay montajı ve çok çeşitli kabin tasarımı seçenekleri ile engelli ve yaşlıların kullanımına da uygun olarak üretiliyor.

2-6 kişi(180-450kg)taşıma kapasitesi olan asansörün bütün özellikleri istenilen mekanlara uyum sağlayabiliyor.

Asansör fiyatları ev projesine göre değişiklik göstermektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir