İthal Duvar Kağıtları

Eskiden her evde mutlaka olan farklı renklerdeki çiçekli desenlerdeki duvar kağıtları boyanın yaygınlaşması ile sökülüp atılmıştı. Yeni dekorasyon tarzı ve tasarımlarının arasında tekrar geri dönen duvar kağıtları yeniden herkesin evinde dekorasyonun bir parçası olarak geri döndü. Bir çok çeşit ve renk özelliği barındıran modern duvar kağıtları uygun fiyatları ile evinizin havasını bir anda değiştiriyor.

İthal Duvar Kağıtları

İthal Duvar Kağıtları

Yeni nesil granit esaslı duvar kağıtların da kum tanecikleri görmek mümkün. Bu kağıtlar sadece salon ve odalarınızın kaplanması için değil banyo ve mutfaklarınızın kaplanması içinde kullanılıyor. Banyoda kullandığınız duvar kağıtları döşemesi kolay ve en az fayans kadar dayanıklı olduğu için uzun süre kullanılabiliyor. Duvar kağıtları ile cephenin her yerini döşeyerekte oldukça şık görünüm elde edilebiliyor.

İthal Duvar Kağıtları Ankara ve İzmir

İthal Duvar Kağıtları Ankara ve İzmir

Granit, bambu gibi özel malzemelerden üretilen duvar kağıtları doğal malzemeler olduğu için çok tercih ediliyor. Kültürlerin yaşam sitiline göre değişim gösteren tercihler konusunda Avrupa’da genelde çiçekli tasarımlar tercih edilmekte. Tercih ettiğiniz dekorasyon tarzına göre kendine has kumaş dokusuyla veya kum taneciklerini ellermiş hissi yaratan çeşitler mevcut. Aldığınız duvar kağıdının kalitesine dikkat etmelisiniz hava almayan duvar kağıdı terleme yapar ve kokar. Duvar kağıtlarının bir diğer önemli nokta işe döşemesidir. Döşeme konusunda gerçekten bu işi bilen birini tercih etmelisiniz aksi takdirde kötü sonuçlar almanız mümkün. Bu konuda aldığınız yere danışmalısınız.

Salon İçin İthal Duvar Kağıtları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir