Strafor Kartonpiyer Köpük Fiyatları

Srafor kartonpiyer, strafor köpük ve dekoratif ürünler üreten Dekinsan Dekorasyon İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kurucusu Sadettin Akcan, “Eğer malzemenin yapısı hakkında tamamen bilgi sahibi olup ve bununla birlikte gerekli bir teknolojik destek sağlarsanız ,straforla yapamayacağınız şey kalmaz” diye belirtti.

Strafor Köpük, Strafor Kartonpiyer, Strafor Fiyatları

Strafor Köpük, Strafor Kartonpiyer, Strafor Fiyatları

Akcan, çalışmlarını şu şekilde sıraladı:

“Strafor tuhaf bir malzeme çeşididir. Halk dilinde köpük şeklinde bilinen strafor biröok alanda kullanılabilmekte. fakat enfazla ısı yalıtım ve ambalaj malzemesi olarak üretilmektedir. Üretime başlamadan önce straforu inceledikbirçok araştırmadan sonra 2006 da straforu temel baz alıp farklı dallarda üretim yapmak üzere ilk tesisimizi kurduk. Enbaşta amaç inşaat sektöründe HDS markası adı altında ısı yalıtımı malzemelri üretmekti.

İsteyin yeter

Malzeme çeşitli alanlarda kullanılabildiğinden bizde zamanla üretimimizi dekoratif ürünlere kaydırdık. Bu konuyla ilgili araştırma yaparken Amerikada makine üretimi yapan bir firmadan bilgi aldım. Yanıt çok tuhaftı. ’Hayal gücünüz.’ ayrıca ’Siz isteyin, biz yapalım’ sloganı bu cevap karşısında ortaya çıktı. Dekoratif alanda yaptığımız üretimin şimdilik bilinen bir adı yok. ’Dekoratif mantolama’ dediğimiz sistem, duvara döşenecek plakalara CNC makinelerde istenilen şeklin verilmesi işlemidir. Malzemenin üst kısmı dayanıklılığı arttırmak için HDS ile kaplanıyor. Montaja hazır gönderilen malzeme spesiyal yapıştırıcıyla duvara yapıştırıldıktan sonra duvarın üzerini istediğiniz renge boyayabilirsiniz.

Strafor El sanatları atölyeleri

Bütünüyle farklı biçim ve büyüklükte pencere söveleri, kat silmeleri vb. Dekoratif dış cephe bileşenlerile duvara çok farklı görüntü vermekte çok kolay.

Buşekilde hem ısı yalıtımı hemde güzel görüntü gibi avantajlar elde ediyorsunuz.Ayrıca strafor plakalar, hazır bir biçimde geldiğinden ve çimento içermediğinden çevreye zarar vermemekle birlikte çok kısa sürede işlem tamamlanmaktadır. Strafor kimyasalları sayesinde rahatça işlenebilir. Busayede malzeme çok farklı ürünler oluşturmaya olanak sağlar..

Bukonuda meraklı olan insanların bu malzemeyle ilgili araştırma yapmalarını öneriyoruz. Mükemmel bilgilere ulaşıp straforu çok seveceklerine eminiz. Bu da bizim amaçlarımızdan biri olup bu sayede ileride amatör el sanatları atölyesi açarak yeni bir bilim dalı geliştirmeyi hedefliyoruz.

Strafır fiyatları kullanılacak alana ve malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Strafor fiyat bilgisi için öncelikle keşif yaptırmanız gerekmektedir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir