Araba Resimleri Çizin

Eğer araba çizmeyi seviyorsanız, bu iş için bilgisayarınızı nasıl kullanacağınızı öğrenmelisiniz.Bilgisayarınız ve uygun programlarınız ile göze çarpan arba resimleri yapabilirsiniz.Bu işi yaparken zorlanacağınızı düşünüyorsanız, endişelenmeyin kesinlikle zor değil.

Resimleri çizerken kullabileceğiniz programlardan biri Microsoft Paint.Bu programa Ms Paint de denir.Bu program büyük ihtimalle bilgisayarınızda windowsun eklentilerinden biri olarak kurulu olması lazım.Eğer bu güne kadar farketmediyseniz, bilgisayarınıza bir göz atın, mutlaka bulacaksınız.Paint, parayla alınmış programlar kadar işlevsel olmasa da yinede işe yarar bir programdır. (Kullanınız site ve apartman yönetim programı)

Bu işte en çok kullanılan programlardan biri Photoshop’tur.Bu programla harika resimler yaapabilirsiniz.Programın farklı versiyonları bulunmaktadır.Eğer bu işte yeni iseniz Photoshop Elements’i size önerebiliriz, ayrıca fiyat olarakta diğer versiyonlarına göre daha uygundur. (Bakınız Oto Satış ve Oto Servis Programı)

Eğer bilgisayarınızın markası Apple ise basit işleri yapma imkanı sunabilecek Paintbrush programını indirebilirsiniz.Eğer bu tür işlerde daha deneyimli bir kullanıcı iseniz GIMP sizin için uygun bir program olabilir.Özellikleri Photoshop’la benzerlik göstermektedir. (Mağazacılık programı)

Bu programlardan size uygun olan herhangi bir tanesi ile , hiç alışık olmasanız bile bir süre alıştırma yaptıktan sonra istediğiniz gibi arabaları bilgisayarınızda sizde çizebilirsiniz. Kaynak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir