Arkadaşlarınız ve Ailenizle Mavi Turlarda Eğlenin

Arkadaşlarınız ve Ailenizle Mavi Turlarda Eğlenin

Bir yaz günü, tekne turuna çıkmak yapılacak en güzel şeyler arasındadır. Ailenizi ve arkadaşlarınızı mavi tura davet ettiğinizde, onları neyin beklediğini anlatınız, özelliklede daha öncesinde bir tekne turu deneyimleri yoksa. Bu, karıklıkları önler ve daha rahat bir mavi tur yapmanızı sağlar. Gerisi ufak tefek ayrıntılardan ibarettir.

Misafirlerinizin, mavi turunuzun başlamasının akıntıya ve hava şartlarına bağlı olduğunu anladıklarında emin olun. Mavi turun başlangıç zamanı geldiğinde, yolcularınızın hazır olacağından emin olun. Turunuz esnasında verilecek olan görevleri, yapabileceklerinden emin olunuz.

İskeleden ayrılmadan önce güvenlik önlemlerinizi ve acil durumlarda yapılacak olanları yolcularınıza bildiriniz. Mavi yolculukta acil bir durum olduğunda, güvertede radyo sinyali gönderebilecek birinin olduğundan emin olunuz. Ayrıca turunuz esnasın size gerekli olacak her türkü malzemenin tedarik edilmiş olduğunu, tura başlamadan önce mutlaka tekrar kontrol ediniz.

Gerekli her türlü malzeme ve tedbiri almış olduğunuzdan emin olduktan sonra, aileniz ve arkadaşlarınızla beraber mavi turunuza içiniz rahat bir şekilde başlayabilirsiniz.

Sponsorlar: Video İzle – Komik video

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir