Bahçe düzenlemelerinde trendler

Yeni yeni bahçe düzenlemeleri yapılmaya başlansa büyük rağbet görmekte ve bahçe çözümlerinin artık çok orjinal ve modern çözümleri artık mevcut. Öncelikle bahçenizi düzenlemek için nasıl bir modelde bahçe istediğimizi bilmek gerekir. Bahçenin neresine ne koyacağınızı nasıl bir görünüme kavuşturacağınızı bulmanız gerekir. Bunun yanında bahçenize gidebilecek dekorasyon tarzlarını da bilmeniz gerekir.

Bahçenizi planlarken hamak, bitki örtülerinin yerlerini net olarak belirlemeniz ve buna göre planlamanız gerekir. Bir çok müşterimiz kısa bir süre sonra planlamayı değiştirmek istediği şeklinde dönüşler alıyoruz. Durum böyle olunca ilk olarak müşterilerimize bu şekilde tavsiyelerde bulunarak, istedikleri tasarımı belirlemelerini istiyoruz.

bahçe düzenlemeleri

bahçe düzenlemeleri

Bahçe düzenlemesinde genel olarak ahşap malzemeler kullanılır, bunun yanında metal malzemelerde şık bir tasarım olarak kullanılıyor. Genel ağırlık olarak ahşap kullanılmaktadır. Bunun yanında sert plastik parlatılmış bir şekilde malzeme olarak kullanılmaktır. Özellikle plastiğin ahşaptan daha esnek olması müşterilerimizi bu yöne çekme konusunda oldukça başarılı olmuştur.

Bahçelerinizde salıncak, sandalye, masa, ısı, ışık, ses sistemleri rahatlıkla kurabilir, kafanıza göre planlayarak bahçenizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir