Bauhaus Türkiye Dekorasyon Trendini Belirliyor

Mobilya ve dekorasyon sektörüne yönelik olarak güçlü firmalar arasında yer alan bauhaus geçtiğimiz yıl içerisinde Ankara ilimizde açtığı yeni yeri ile Bauhaus türkiye olarak ülkemizde dekorasyon trendlerine yön veren bir firma olmaya devam ediyor.

Bauhaus ankara şubesinden ulaşabileceğiniz birçok mobilya modeli ile daha renkli ve daha canlı evlere sahip olabilirsiniz. Tabi bauhaus ne kadar çok seçenek sunuyor olsa da öncelik sizin zevklerinizden yana olacaktır.

bauhaus

bauhaus

Bauhaus satış fiyatları genel olarak değerlendirildiğinde diğer firmalara göre yüksek rakamlara rastlamak mümkün değil. Orta seviyede fiyatlara sahip olan firmanın en çok bauhaus parke fiyatları dikkat çekiyor olsa gerek.. Daha önce bize gelen bu yöndeki sorulardan ötürü size bu açıklamayı yapma ihtiyacı hissettik..

Bauhaus Ankara mağazası yaklaşık olarak 15 bin metre kare alan üzerine kurulu dev bir mağaza diyebiliriz. Ev dekorasyonu başta olmak üzere bahçe dekorasyonuna yönelik olarak doğal ve elektronik birçok materyale ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda bu süreçte ihtiyaç duyacağınız hırdavat malzemelerine de ulaşabilirsiniz.

Bauhaus dolap fiyatları değerlendirildiğinde de diğer firmalara göre biraz daha uygun rakamlara rastlamak mümkün.. Bauhaus dolap modelleri inceleme altına aldığımızda sıradışı, modern modellerin çok fazla olması dikkatimizi çekti diyebiliriz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir