Ben10 Figürlü Odalar

Ben 10 çizgi filmleri kadar Ben 10 oyunları da çocukların beğenisini kazandı. İnternette arkadaşlarınızla Ben10 oyunları oynarken çok eğleneceksiniz. Ben 10 kahramanlarını kendi istediğiniz şekilde yönlendirirken oyunun asıl kahramanı siz olacaksınız. Öncelikle bu eğlenceli oyunun kahramanlarının isimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz.

En popüler Ben 10 kahramanlarından başlarsak sıralama şöyle olacaktır; Dört Kol, Yaban köpek, Güncelleme, Şimşek hız, Pul Kanat ve Elmas kafa.

Sevilen Ben 10 kahramanları bunlarla sınırlı değil Yüzen Çene, Gölge Hayalet ve Ateş Topu’da Ben 10’un sevilenlerinden. Vahşi Asma, Yıldırım Top, Büyük Yön ve Ben Mumy’de tanımanız gereken kahramanlar arasında. Eğer sizde bir Ben10 hayranıysanız Uphuck, Ben Wolf ve Ben Victor’da bilmeniz gereken kahramanlar arasında.

Kahramanların görünüşlerini izlediğiniz çizgi filmlerden zaten tanıyorsunuz artık isimlerini de biliyorsunuz. Geriye sadece keyifle oyun oynamak kaldı. Tüm çocukların severek oynadığı Ben 10 oyunlarını oynamak artık çok kolay. Sizde kendi istediğiniz şekilde kahramanlara yön verin Ben 10’u siz yönetin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir