Bilge Adam Kursları ve Sektörel Eğitim

Tüm sektörlerde olduğu gibi bizim sektörümüzde de sektörel eğitimin ne kadar önemli olduğundan bahsetmemize gerek yok sanırım, yetişmiş eleman ihtiyacından dolayı büyük bir pazar payını değerlendiremediğimiz bir gerçek..

Fakat birçok alanda olduğu gibi sektörel alanlarda da bilgisayar temelli olarak sertifikalı eğitim veren özel eğitim kurumlarından birisi olan Bilge Adam, bu açığı kapatmak ve bir yönden de sizlere özel iş fırsatları sağlamak adına alanında en başarılı eğitimi veriyor diyebiliriz..

İstanbul başta olmak üzere Ankara ve İzmir illerimizde de eğitim vermekte olan Bilge Adam kursları fiyat bakımından da eğitim kadrosu ve yayın kalitesi düşünüldüğünde oldukça uygun diyebilirim. Kurumsal hizmetlerinin olması da bir başka güzel yanı uygulamanın…

İşte öne çıkan Bilge adam şubeleri…

* Bilge Adam Bakırköy Şubesi
* Bilge Adam Beşiktaş Şubesi
* Bilge Adam Fatih Şubesi
* Bilge Adam Kadıköy Şubesi
* Bilge Adam Kozyatağı Şubesi
* Bilge Adam Taksim Şubesi
* Bilge Adam Ankara Şubesi
* Bilge Adam İzmir Şubesi
* Bilge Adam Genel Müdürlük / Fulya Şubesi

Bilge Adam yorumları hakkında sizlerle paylaşıtığımız ilgili sayfayı inceleyebilir ve daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.. BT.

One comment

  • Bilge Adama Yazılacak Arkadaşların Dikkatine;
    Bilge adama ait 3500 tl lik eğitim hakkımı 2500 tl ye devrediyorum ilgilenen arkadaşların nolu telefondan veya gurolteke@gmail.com adresinden ulaşmaları rica olunur.Size avantajı tam 1000tl kısa bir süre için bu fiyata verecegim alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir