Çalışırken Zayıflayacaksınız

Sağlık için sağlığınızdan olmayın!

Sağlığınızı düşündüğünüzden dolayı Diyet yapmaya karar verdiniz ve çok iyi yaptınız. Fakat sağlığınız için fazla kilolarınızdan kurtulayım derken sağlığınızı daha da riske de atabilirsiniz. Bunun için gerekli araştırmayı yapmalısınız ve sağlığınızı tehdit edecek diyet listelerini uygulamayınız.

Diyet yapılırken öncelikle neden kilo aldığınızı çözmeniz gerekmektedir. Örneğin bir gıda da belli bir kalori var ve iki kişi aynı kaloriyi alsa biri kilo almayabilir diğeri ise kilo alabilir. Burada da gündeme şifalı bitkilerle tedavi gelebilir…

Yani bu olay kişinin yapısıyla da alakası olduğunu unutmayınız. Bu farklılık ise troid bezlerinizin düzgün çalışıp çalışmamasından kaynaklanır. Bu nedenle sağlık için troid bezlerinizi kontrol ettirmelisiniz. Bu bezlerin çalışmaması durumunda aldığınız kalorileri yakamaz ve diyet, kolestrol, tansiyon gibi rahatsızlıklar baş gösterir.

Yapacağınız diyet listesi içerisinde her türlü vitamini ve besin değerlerini içermesine dikkat ediniz. Eğer her besin değerinden bir miktar alınmaz ise çok ciddi sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir