Dekorasyon Kitapları

Evinizi kendi istediğiniz, hayalinizde canlandırdığınız şekilde dekore edebilirsiniz.İşte bunun için size yardım edecek dekorda harikalar yaratmanızı sağlayacak dekorasyon kitapları ;

Dekorasyon Kitapları

Hollywood Houses Kitapta, göz alıcı mobilyalarla tasarlanmış Hollywood dekorlarından kareler var. (Patika Kitapevi)

Home Decorating Kitap daha çok ev dizaynındaki ayrıntıların nasıl şekilleneceği konusunda yani renk, ışık, tekstil ürünleri ve aksesuarlar gibi konularda size rehberlik ediyor. (Artı Perspektif Yayıncılık)

Home Office Planner kitabında ise çizimlerle ilgili ipuçları yer alıyor bu ipuçlarıyla kendi dekorunuzu kendiniz tasarlayıp bunu hayata geçirme fırsatı bulabilrsiniz. (Patika Kitabevi)

Karim Rashid Evolution bu kitapta ise çeşitli taslaklara rastlayabilirsiniz bu taslakları kendi evinize uyarlayabilir yada onlardan esinlenerek evinizde harikalar yaratabilirsiniz. (Patika Kitapevi)

Dream Windows kitabında ise perde konusunda istediğniz hertürlü bilgiye ulaşabilirsiniz kitapta yediyüz perde modeli mevcut. (Artı Perspektif Yayıncılık)

Irish Country kitabı doğadan sadelikten hoşlananlar için kır evlerini ve İrlandalılar’ın yaşadıkları bölgeleri konu alıyor . (Artı Perspektif Yayıncılık)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir