Enoa Kirlenmeyen Kumaş

Teknoloji, her ne kadar bilgisayar ve iletişim alanlarında hızlı bir şekilde ilerlese de artık mobilya gibi kategorilerde de gelişmeye başladı. Bu dönemlerle mikro incelikle yapılan ve kiri tutmayan koltuk örtüleri sayesinde artık hiçbir koltuğunuzda lekeden eser kalmayacak.

kirlenmeyen kumaş

kirlenmeyen kumaş

Enoa marka olan kumaşların, özellik olarak teknolojinin son ürünü olan ve kesinlikle kir tutmayan kumaş, piyasada öncü olarak görülmekte ve neredeyse her ev artık bu tip kumaşa geçerek, mobilyalarının yıpranmasına engel oluyor. Kumaş oldukça yumuşak, ve çok ince hücrelerden oluşan farklı bir dokuya sahip. En önemli özelliği ise bahsettiğimiz gibi leke geçirmemesi ve kiri çabuk silinmesi.

Kumaş üzerinde hiçbir şekilde kimyasal madde bulunmamakla beraber üzerine su dökülerek hemen kir temizleniyor. Yani hiçbir şekilde deterjan, sabun gibi yardımcı madde kullanmadan su ile çitilenerek çıkabiliyor. Bu özellik ile ev hanımlarının işleri kolaylaşıyor. Kirin bu kadar kolay ve mobilyaya zarar vermemesi ise en büyük özelliğicialis generico
Bunun yanında ürün 5 yıl boyunca garanti altında. Dünyaya ve türkiyeye ürünlerini yapan Ndesign firması, piyasa öncü durumdadır.

3 comments

  • Merhaba;
    Enoa kumaşın metresi hakkında ortalama bir fiyat verebilir misiniz? koltuklarımı kaplatmak istiyorum da.. mobilyacıdan öğrendiğim bilgiye göre bir hesaplama yapıp kumaşı ben satın alıp mobilyacıya vermek istiyorum.

  • Merhaba, enoa kumaş ile koltuk takımı döşeme yenilemek istiyorum. Kumaşın metre fiyatı ve mersinde nerede bulabileceğim hakkında bilgi almak istiyorum. Teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir