İdeal ev düzeni için öneriler

İnsanların kendini rahat hissettikleri alan kendisinin olan alandır. Büyüklerimizin “İnsanın en rahat ettiği yer kendi evidir.” sözü ABD’li ünlü Psikolog ve bilim adamı Abraham Maslow tarafından gereksinimler piraminde 2.gereksinim türü mülkiyet kavramı üzerinde açıklık getirmiştir.

ideal ev dekorasyonu

En rahat ettiğimiz mekanlar ise bizi rahat ettirmek için gerçekten bizim olmamızı sağlamalıyız. Bu nedenle ancak kendi kafamızdaki konforu ve dizaynı evimize yansıtırsak mutlu olabiliriz. Kendi kafamızda düşündüğümüz mobilyaları, dizayn – dekorasyonu yaratamazsak kendi evimizde bile rahat edemeyip içimizde sürekli bir stres taşırız.

İdeal mobilya ve ev dekorasyonunu en ideal şekilde ayarlayacak en başında sizin zevklerinizdir. Bizim size önereceğimiz temel noktaları sıralamak gerekirse ilk başta evinizde kendiniz için özel olan, sevdiğinizi anıları fotoğrafları belirgin yerler koymanızdır. Baktığınızda sürekli size mutluluk veren, gülümseten fotoğraflar yüzünüzü güldürecek ve sizi rahat hisset erecektir.

Evinizi eşyalar ile boğmayın. Gösteriş ile konforu sağlayacak mobilyalar almayı tercih edin. Bu tür mobilyaları Çiftçioğlu Mobilya merkezinden sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir