İkea İzmir Mağazası

Ülkemizde ikinci ikea mağazası tam olarak 40 milyon dolar yatırım ile İzmir ilimizde başlatılmıştı. 6 Nisan tarihinden beri ziyaretçilerine kapısı açık olan İkea İzmir mağazası, yine evleriniz için en ucuz rakamlarla muhteşem ürünleri bir araya getiriyor…

Evinizi seviyorsanız ve tam bir dekorasyon aşığı bir insansanız mutlaka uğramanız gereken mağazalardan biri olan İkea Mağazaları oldukça popüler halde diyebiliriz. Çok büyük bir yatırım olan ve ikea 2010 kataloğu ile büyüleyici bir yıla hazırlandığımızı belirten İkea yetkilileri yatırımlarının devam edeceğini dile getiriyor…

Bornova`da kurulan mağazanın açılışından önce mağazayı gerçekleştirilen basın toplantısıyla tanıtan İsveçli mobilya ve ev aksesuarı mağazalar zinciri İkea`nın Türkiye Genel Müdürü Mikael Bartroff, mağazalarının en büyük özelliğinin müşteriyle işbölümü yapmaları olduğunu, fiyatların düşük tutulmasının en büyük sebebinin de bu işbölümünden kaynaklandığını söyledi.

ikea 2010 fiyatları

ikea 2010 fiyatları

Bartroff, “Müşteri ve bizler üzerimize düşeni yaparsak daha fazla tasarruf etmiş oluruz. İkea mağazasında alışveriş yapmak için gerekli tüm kolaylıklar tüketicilere sağlandı. İkea mağaza konseptine uygun olarak girişte kalem, not kağıdı, mezura, mağaza planı, mağaza içi katalog ve sarı torba gibi malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler alışveriş yaparken tüketicilere satın almak istedikleri ürünü evlerine göre ölçüp seçmeleri ve gerekli bilgileri not alma imkanı sunmaktadır” diye konuştu.

Farklı renk ve seçeneklerdeki 6 bin 500 ürün, 53 adet örnek yaşam alanı ve çözüme yönelik olarak döşenmiş farklı metrekarelerde 3 evle ziyaretçilere kendi yaşam alanlarını yaratma konusunda fikir ve ilham verdiklerini de kaydeden Bartroff, “Tüketiciler evleri için gerekli tüm malzemeleri İkea mağazasında aynı çatı altında bulabilecek ve gazel tasarımlı, kullanışlı, kaliteli ve düşük fiyatlı mobilya ve ev aksesuarlarını satın alma imkanı bulabileceklerdir.

Çoğu yassı kutularda demonte halde paketlenmiş olan İkea ürünlerini tüketiciler rahatlıkla alıp, arabalarına yerleştirip kendi evlerine nakledip montaj yapabileceklerdir. Böylelikle nakliye ve montaja ekstra para vermeyecekler” şeklinde konuştu.

Dünyadaki 232. mağazalarını 23 bin metrekarelik alanda Bornova`da açtıklarını ifade eden Bartroff, 2007`de Ankara`da da bir mağaza açmayı düşündüklerini, İzmir`in çevresinde yazlıkların çok olmasından dolayı İzmir`i tercih ettiklerini belirterek, “Tedarikçilerimizi çoğu yurtdışından. Şimdilik yerli tedarikçi oranımız yüzde 5, ancak bu oranı artırmaya çalışıyoruz.

İyi kalitede, iyi tasarımlı, herkese satılabilecek fiyatta ürün üreten yerli tüketiciyi tercih ederiz” derken bundan sonra yerli üreticinin daha dikkatli ve kaliteli üretim yapacağına inandığını ifade etti.

3 comments

  • izmir mağazanızdan bir bilgisayar masası aldım huş ağacı kaplama idi masa o kadar kötü çıktıki sadece kolumun terlemesinden masanın kaplamaları kabardı şu an o kadar kötü gözüküyor ki anlatamam dünyaca ünlü bir mağazada bu kadar kalitesiz bir ürünün satılması çok tuhafıma gitti ürünün faturasını kaybetmiş olmasam en yakın tüketici hakları masasına başvuracaktım.En azından size bir bilgi olarak bunu iletmek istedim ve mağazanıza olan güvenim tamamen sarsılmış durumda bilginize sunarım iyi çalışmalar konu hakkında geri dönüş yaparsanız sevinirim saygılar

  • yaklaşık 1-2 ay önce yatak odası büyük bir dolabı vardı köşe şekilde o tekrar üretime girecekmii?çok güzeldi alıcam ama kalagolarınızda hiç göremiyorum o yatak odası dolabını yaklaşık ozamn fiyatı 3000-3500 tl civarındaydı.

  • ümityaşarelçin

    sandalye şamdan ve sehpa daki deformasyon İÇİN FOTOGRAFLARI YOLLADIM…….
    AYVALIK ÜMİT YAŞAR ELÇİN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir