Kendinize Zaman Ayırın

Evimizi dekore etmek ve daha ferah mekanlar elde etmek için harcadığımız çaba sırasında kimi zaman kendimizi unutabiliyoruz. Unutmamalıyız ki ferah mekanlar da bizim için ve kendimizi daha iyi hissetmek içindir. Bu yüzden biraz kendimize dönmeli ve kendimize zaman ayırmalıyız.

Aynanın karşısına geçtiğimizde yeterince bakımlı olduğumuzu düşünüyor muyuz? Fazla kilolarınızdan şikayet etmeniz an meselesi diyebiliriz. Düzenli spor ve bilinçli bir diyet listesi uygulanmadan geçirilen süreler için fazla fazla kilo almanız normal olacaktır. Fakat ideal kilo konusunda çözümler tükenmiş değil..

Kilo verme konusunda önemli olan noktalardan bir tanesi de nasıl ve hangi bölgemizde kilo vermek istediğimizdir. Basen bölgesinde incelme isteği ile yanakların daha az tombiş olması isteği elbette ki farklı olacaktır. Burada devreye bölgesel zayıflama konusu girecektir. Peki ama nasıl zayıflayacağız…

İdeal kilo hesaplama tablolarını incelemeli ve sizin için en ideal kilo değerini tespit etmelisiniz. Sonrasında oturduğunuz yerden kilo veremeyeceğinizin de bilinciyle düzenli spor yapmalı, hareketli bir yaşam tarzı belirlemelisiniz.

Düzenli olarak yapılan spor egzersizlerini doğru bir biçimde uygulanan başarılı bir diyet listesi takip ettiğinde ve bölgesel zayıflama konusunda spor egzersizleri düzenlendiğinde kısa sürede ideal görünüme sahip olabilirsiniz..

Dekorasyon için ayırdığınız zamanın bir kısmını kendinize de ayırmayı unutmayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir