Konteyner ve Kabinde Kampanya

Prefabrik Yapı İnşaat ve Tic. A.Ş. olarak ürünlerimizde kalite ve güvenliğe verdiğimiz öneme ek uygun fiyatlarımız ve kampanyamız ile ürünlerimizi size sunuyoruz.

Şantiyedeki güvenli konforlu ve ekonomik evleriniz olan konteynerlerde inanılmaz bir kampanya sunuyoruz. Kolay montajlanıp kurulabilen konteyner 3.350 Türk lirasından başlayan fiyatları ile size hem güvenlik hem kullanışlılık hem de uygun fiyat sağlıyorlar. Afet bölgesi olan, ne yazık ki yakın tarihte de depremlerle yaşamak durumunda kalan bir ülkeyiz.

konteyner

konteyner

Afet sonrası kurulan konteynerler ile hasarlı ya da yıkılmış evlere sahip insanlarımız deprem bölgelerinde evsizlikten kurtulmuştur. Konteynerler bu yüzden sadece inşaat alanlarında değil hayatın en gerekli alanlarında dahi önemli bir yer almaktadır. Ofis, yatakhane, yemekhane, kamp, sosyal ve ortak yaşam, eğitim, sağlık, askeri, acil yaşam, showroom ve satış ofisi, wc–duş ve ev konteynerlerini de size uygun fiyatlar ile sunulmaktadır.

Kabin olarak standart kabin, hekim city, satış ve büfe, wc-duş ve engelli wc kabinleri çeşitleri bulunmaktadır. Son kampanyamız ile bu teknolojik, dayanıklı ve kullanışlı kabinler 950 Türk lirasından başlayan fiyatlarla size sunulmaktadır. Diğer kampanya ve ürünlerimiz için http://www.prefabrikyapi.com adresine sizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir