Mobilya Dekorasyon

Günümüzde evinizi dekore edebilmek için ulaşabileceğiniz çok fazla sayıda mobilya dekorasyon fikirlerinin varlığından söz edebiliriz. Fakat tasarım ve yerleşim üzerinde yoğunlaşan bu fikirlerin oldukça yoğun olmasına karşılık, temelde birbirine yakın konularda olduğunu siz de farketmişsinizdir. Evlerimizin vazgeçilmeyen mobilya modelleri çevresinde dolaşan çeşitli öneriler ile daha yaşanılabilir evler elde etmek temel fikirdir.

hangi mobilya

hangi mobilya

Ancak bu fikirlerin biraz daha dışına çıkarak, kendi yaşam alanınızı oluşturmak istemez misiniz? Unutmayın, o evde yaşayacak olan kimse değil; sizsiniz. Bu yüzden seçimlerinizde en ön plana kendi beğenilerinizi ve dolayısı ile kendi tarzınızı almalısınız. Böylece sıkılmadan yaşayabileceğiniz mekanlar oluşturabilirsiniz.

Tabi ki beğendiğimiz bir ev dekorasyon çalışması yapmak için bazı temel kıstaslar da bizi bekliyor olacaktır. Bunlardan birisi mobilya fiyatları olarak karşımıza çıkıyor.. Mobilya fiyatları, bütçemiz kapsamında evimizi düzenlerken bizi kısıtlayan temel faktörlerden birisi fakat eğer daha çok firmada daha çeşitli model taraması yapacak olursak; fiyat faktörünü dezavantaj olmaktan çıkarabiliriz.

dekorasyon fikirleri

dekorasyon fikirleri

Bu anlamda da en çok ihtiyaç duyduğumuz şey; mobilya türleri üzerine farklı modellerin ürünleri hakkında güncel ve detaylı bilgiler paylaşan web siteleri olacaktır. Mobilya firmalarının online mağazalarını ziyaret etmek, satış ofislerine gitmeye oranla daha avantajlı olacakken, tüm modeller hakkında detaylı bilgiler sunan mobilya dekorasyon sitelerinden birisini incelemek; ucuz mobilya modellerine ulaşacağımız düşünüldüğünde daha da avatanjlı bir durumu oluşturacaktır.

Bu doğrultuda sizinle paylaşacağımız sitelerden bir tanesi de http://www.hangimobilya.com adresidir. Siteyi ziyaret ettiğinizde farklı markalara yönelik olarak çeşitli tavsiyelerin de olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz.

Mobilya seçimi yaparken dikkat etmeniz gereken bazı hususlara da yer vererek yazımızı sonlandırmak istiyoruz. Farklı dekorasyon fikirleri, farklı mobilya seçimleri gerektirir bu yüzden mobilya seçimi yaparken; farklı fikirlerden esinlenerek tek bir akım oluşturmaya çalışmayın; bu sizi daha fazla maliyete sürükleyecektir. Bunun yerine mobilya kombinleri konusundaki önerileri inceleyin ve sizin için en uygun olanı tercih edin. Kendi zevklerinize göre tasarım renklerinde değişiklik yapmayı da unutmayın.

One comment

  • Hangi mobilya kararı vermek hakikaten zor bir iş. Evime mobilya satın almadan önce internette geniş bir araştırma yapıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir