Mobilya seçme tüyoları

Eviniz için mobilya arıyorsanız ve nasıl bir model alacağınıza karar veremediyseniz, yapmanız gereken ilk şey, sizin konforunuza uygun olması. Çünkü bir çok müşterimiz moda diye aldıkları bir çok mobilyadan şikayetçiler. Çünkü kendilerine göre uygun olmayan mobilyalar ilerleyen zamanlarda sıkıntı yaratmaya başlıyor ve kısa bir süre sonra değişime uğrayarak artı masraf açıyor.

mobilya tüyoları

mobilya tüyoları

Her ülkenin modası ve konforu farklıdır. Örneğin Afrika desenleri, genellikle ihtiyacın sembolüdür. Yani kirli kulübe tonlarında renkler ve mobilya tasarımlarını görebilirsiniz. Durum böyle olunca bir çok model ve konfor sizi bekliyor. Japonya, kiaki ağacı yani ülkeye has bir ağacın sazlarından yapılmış çatılardan oluşan mobilyalar yapılır. İplerle sıkıştırılarak, Japon tarzı verilmiştir.

mobilya tüyoları

mobilya tüyoları

Meksika ise, kuru ve tozlu topraktan yola çıkarak oluşturdukları cüretkar ve neşeli tasarımlara da göz atabilirsiniz. Bunun yanında Meksika’ya ait 4000 yıl öncesinin figürleri de içeren neşeli ve şık tasarımları bulabilirsiniz.

Tasarımları tek tek inceleyerek, bir odanızı Japon diğer odanızı Meksika gibi ülkelerin tasarımlarını yapmanız, evinize ve misafirlerinize sürpriz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir