Modern Ayakkabılık Modelleri

Pek çok evde ayakkabı dolabı hazırdır. Ayakkabı dolabı olmayan evlerde de ayakkabı ve terliklerin kapı önünde bırakılması hem kötü bir görüntüye yol açar hem de düzensizliğin bir göstergesidir. Hemnes’in ayakkabı dolabı modellerinden birini seçerek daha derli toplu kapı önüne sahip olmanız çok mümkündür.

ayakkabılık modelleri

ayakkabılık modelleri

Her mobilya güvenlik açısından basit bir uygulama ile duvara sahiplenebilir özelliğe sahip olmalıdır. Hemnes marka ayakkabı dolabı da duvara sabitlenebilir ve son derece kullanışlı bir iç yapıya sahiptir. Ayakkabı dolabı lamine suntadan oluşur.

ayakkabılıklar

ayakkabılıklar

İç bölgelerde Polipropilen plastik ve çekmece önlerinde ABS plastik kullanılmıştır. Bölmeler daha fazla ayakkabı muhafazası için ayarlanmıştır. Üç ayrı çekmeceden oluşan ayakkabı dolabı neme dayanıklı özel malzemeden üretilmiştir. Yüksekliği standartlara uygundur. Akrilik boya ile dış yüzeyi kuvvetlendirilmiş ve neme karşı dayanıklılığı arttırılmıştır.

Daha düzenli bir kapı önü ve daha sağlıklı ayakkabı kullanımları için Hemnes marka ayakkabı dolabı bir evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarının başında yer almaktadır. Üstelik hem çok ekonomik hem de son derece kaliteli bir ayakkabı dolabına sahip olabilirsiniz.

One comment

  • Neme dayanıklı oluşu daha sağlıklı bir hayat sunması açısından önemli.Ayrıca kapı önlerindeki kötü görüntüden de kurtulmuş oluyoruz bu dolaplar sayesinde .Ve tabiki en önemlisi ayakkabılarımızın çalınmasınada engel olmuş oluyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir