Otomatik halı yıkama makinaları

Otomatik halı yıkama makinaları

Otomatik halı yıkama makinası çok önemlidir.Bir çok halı yıkama fabrikalarında bulunmakta olan bu makinalar zamandan tam bir tasarrufdur.Bu makinalar okadar hizmetsizdir ki hiç bir işe elinizi değmeden halıları fırçalama,ovalama,sıkma ve hatta durulayıp rulo haline getirmeye yarar.

Halı yıkama fabrikalarında olması gereken tek makinadır.Okadar tasarrufludur ki suda,elektrikten ve zamandan çok büyük kazanç sağlamaktadır.Tüm işi tek başına yaparak herkezin işini çok kolaylaştırır.

Otomatik halı yıkama makinaları olabilecek bütün hasarları en aza indirger.Bunun dışında

halı yıkama makinaları yada sıkma makinaları olsun çok fazla hatalar yapmaktadır.Ama otomatik halı yıkama makinalarında bu oran çok çok düşüktür.Tam tamına müşteri memnuniyetliği için üretilmiş olan bu makina kesinlikle her fabrikaya lazımdır.Otomatik halı yıkama makinaları basınçlı su kullanarak halıların hem ön yüzeyini hemde arka yüzeyini fırça darbeleri ile yıkamaktadır.En büyük özelliği olan halı yıkama makinası tüm fabrikaları sevindirmektedir.

Bu makinalar sayesinde çok az sayıda çalışan personel yeterlidir.Makina bilgisayarlı bulunmaktadır. Dokunmatik ekranlı bu makina tek bir tuşa basma ile yıkama işlemi başlar.Otomatik halı yıkama makina fiyatları çok farklılık göstermektedir.Çünkü yıkama özelliklerine göre çok aşırı fiyatlarda olanlarıda bulunmaktadır.

One comment

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir