ozon tedavisi terapi uygulamaları

ozon tedavisi terapi uygulamaları

Tropik uygulama yapısı bulunmaktadır.Tropikal adını verdiğimiz terapi yönteminde torbalama işlemi yapılmaktadır.Bu uygulama diyebet hastalarında kangrenlerde ve iyileşmeyen yaralara sahip olan bireylerde kullanılan uygulama türüdür.

Bir ayak şeklindeki konuma ozon gazı doldurularak bekleme süresi olan 20 dakika süre zarfınca beklenilmekte ve daha sonra çıkarılmaktadır.

ozon tedavisi

Şöyle bir örneklendirme yapabiliriz.Örneğin elinizde tropikalnedenden dolayı egzama bulunmaktadır.Bu sebebiyetle elinizde bulunan egzamalı yapıya ozon tedavisi uygulaması ve torbalı uygulama yapılması yapıldıktan sonra egzemanınson bulunduğu gözlenmektedir.

Makattan büyük ozon yapısının verilmesine rektal ozon adı verilmektedir.Majör ozon gibi etki yapısı büyük olan ozon çeşididir.Her şeyde olduğu gibi değişken dozda verilmekte olan ozon gazı hastanın hastalığının şiddetine bağlı olmaktadır.

Bu işlem ortalama 6 kerede yapılmalıdır. Meydana gelen bir ishal hastalığı ve bunun yanı sıra yemek yememe durumu söz konusu ise rektal ozon terapisi 4 ila 6 kere arasında uygulandığı aman eski sağlıklı durumlarına tekrardan dönebilmektedirler.(Nöralterapi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir