Prefabrik Evler

Prefabrik Evler

Prefabrik evler betonarme yapılan evlere göre artık daha mantıklıdır. Çünkü betonarme evlerin yapımı daha çok zahmetli ve bütçe istemektedir. Bu nedenle prefabrik evleri tercih ederseniz daha çok zaman ve para kazanabilirsiniz. Günümüzde prefabrik ev, villa, havuz gibi bir çok çeşitte yapı bulunmaktadır. Bu yapılar arasında günümüzde toplu konut projeleri üzerinde çalışmalar sürdürülüyor.

prefabrik evler

prefabrik evler

Prefabrik ev fiyatları betonarme yapılan ev fiyatlarına göre daha çok ucuzdur. Örneğin bir betonarme yapılan bir binada bir daire alırsanız fiyatı tam olarak 200 bin lira civarında olacaktır. Eğer arsanız üzerine prebarik ev yaptırırsanız fiyatları ortalama 50 bin lira olur. Aradaki 150 bin ytl tabi ki hiç bir insana göre düşük bir ücret değildir. Bu nedenle ev alırken dikkatli olmanız da fayda var.

Prefabrik ev modelleri arasında bir çok sayı da model bulunuyor. Prefabrik evler daha çok ucuz olduklarından dolayı insanlar prefabrik villaları satın almayı tercih ediyor. Ayrıca prefabrik ev modelleri arasından villaları seçerseniz ev fiyatları ile hemen hemen aynı ücreti ödemiş olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir