Tatile Gidiliyor

Bodrum Bodrum

Bu sözleri Mazhar Alanson’un Bodrum şarkısından ard arda, çok kez duymuşsunuzdur. Şarkılara konu olan Marmaris’in Bodrum ilçesini herkesin görmesi gerektiğini belirtirim.

Bodrum yazları eşi benzeri olmayan güzellikte bir tatil cenneti olarak nitelendirilebilinir. Birde Bodrum satılık villa beğenip almışsanız, zevkinize uygun triblex bir villa, Bodrumun tadına hiç doyamayacağınızdan eminim.

Bodrum tarihi yapısıyla da ziyaretçilerine görsel bir şölen yaratmaktadır. Bodrum’un tarihi mekanlarını görenlerin oradan uzaklaşamayacaklarını hatta yabancı turistlerin kendi geçmişlerini bu tarihi alanlarda bulabileceklerini bilmektedirler. Bodrum’u ziyaret eden yabancı turistlerde Buradaki dizi çekimlerinde rol alabiliyorlar ve canlı dizi şölenini de aynı anda yaşamış olabiliyorlar.

Genelde dizi yapım şirketlerinin tercih bakımından en üst sıralarında olan yerlerden biri olan Bodrum, çok sayıda canlı dizi çekimlerine ev sahipliği yapmıştır.

Dizilerin perde arkalarında neler oldukları, neler yapıldıkları, dizi içerisinde oynayacak insanların o an bile seçilebilmesi, insanların canlı diziyi izleyerek kendilerini yapımcıya veya yönetmene fark ettirebilir ve dizilerde rol alabilirler.

Bu gibi durumlar zaman zaman olmakta ve nerede karşımıza geleceğini bilememkteyiz. Bu durumlar işte en fazla Türkiye, Bodrum ilçesinde yaşanmaktadır. (turgutreis airport ile ulaşabilirsiniz…)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir