Yemek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Yemek odası, tasarımsal olarak bir evde bulunan en ilgi çekici dekorasyonlardan birisidir ve tasarlanması da oldukça zordur. Çoğunlukla insanlar tasarımı yaparken sadeliğe kaçar veyahut kararsız kalıp farklı şeyler denemek ister. Eğer kaliteli günümüz tasarımlarına hitap eden bir yemek odası dekorasyonu yapmak isterseniz yazıyı okumanız da fayda var…

yemek odası 2013

yemek odası 2013

Eğer yemek odanızın zemini parke ile veyahut uzunca bir hali ile duvara doğru kaplıysa onun üzerine ek halı parçaları ekleyip renk katabilirsiniz. Halınızın büyüklüğünü ise masa ve sandalyelerinizin sığacağı kadar yapınız yani fazla uzun yapmanıza gerek yok bu ek halıları, uzun olursa pek tasarımsal olarak önemi olmaz.

yemek odası takımları 2013

yemek odası takımları 2013

Masa örtünüzün renginde canlı renkler kullanmanızı öneririm yaz aylarında fakat kış aylarında sade renkler de kullanabilirsiniz. Yemeklerde mum ışığı daha çarpıcı olur. Yemek odanızdan mum ışığını eksik etmeyiniz. Daha çarpıcı göründüğünden dolayı… Perde olarak da modern bir takım kullanacaksanız keten kullanabilirsiniz fakat klasik bir yemek odasında ise kadife perde kullanmanız da hoş olacaktır.

2013 sezon yemek odası takımları

2013 sezon yemek odası takımları

Yemek odası takımlarınızda tasarıma önem vermeniz, iştahı da arttırmaktadır bunu da unutmamalısınız. Ayrıca modern tasarımlar kullanmayı seviyorsanız ve yukarıdakilere uyarsanız harika bir yemek odası takımına sahip olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir