Doğal Ahşap Kaplama

Ahşap, görünüşü itibariyle düzgün hatlara sahip olmayan bir malzeme ancak dekorasyon alanındaki gelişmeler onu baştan değiştirir nitelikte. Elbette dekorasyon ürünlerinde olduğundan biraz farklı şekilde kullandığımız ahşap, doğal halinde olmasa da doğalı en iyi şekilde yansıtır ölçüde. Ahşabı mobilya dışında dekorasyon alanında en çok zemin kaplamalarda görüyoruz.

Doğal Ahşap Zemin Kaplama

Doğal Ahşap Zemin Kaplama

Hollanda firmalarından BoleFloor, mekanlara sıcak ve doğal bir hava katan ahşap zemini tasarlamış. Bu zemin hem sağlıklı, hem de kimyasal maddelerden çok uzak. Bu malzeme nefes alabilme özelliğine de sahip. En şık ve doğal haliyle üretilmiş olması da diğer ahşap ürünlere göre tercih sebebi.

Doğal Ahşap Kaplama

Doğal Ahşap Kaplama

Bir çok dekorasyona ve mekana uyum sağlayabilen ahşap zeminler, modern ve çekici çizgilere sahip. Diğer parkelerdeki gibi kilit sistemiyle döşeniyor bu zeminlerde. Döşemeler birbiri içerisine geçerek tutkal, çivi gibi yardımcı ekipmanları tasarımının çok dışına atmış durumda. Bu zeminler doğal oldukları için düz ahşap zeminlerden daha zor birbirine geçiriliyor ve daha zor döşeniyor.

Sonuçta bu döşemelerin ebatları da birbirinden farklı, kıvrımları da var. Doğaldan uzaklaşmadan farklı renk tonlarını seçebilmek de mümkün. O sizin dekorasyonunuza ve zevkinize kalmış. Mekanınıza göre parlaklık da kazandırılabiliyor bu ürünlere. Sağlıklı bir ahşap zemin için BoleFloor size yeter.

8 comments

 • Şu anda kullandığımız laminat parkelerin bile ek yerleri dikkatli bakınca belli oluyor. Bunların ki nasıl belli olmayacak anlamadım.

 • Evde hazır tamirat varken salonun yer döşemesini de değiştirdim. Doğal ahşap kaplama yaptırdım. düşündüğüm kadar pahalı değilmiş.

 • büromun bütün duvarlarını yeni çıkan doğal ahşap kaplamalardan kaplattım. bu kadar güzel olabileceğini hiç tahmin etmezdim.

 • Ahşap ve lamine kaplamalar yer döşemelerinde bir çığır açtı. eski plastik ve minöfle kaplamalar çok çabuk çürüme yapıyordu.

 • Evin salonunu döşemek için doğal ahşap kaplama yokmuş. abla buraklarda ahşap kaplama bulamazsın hem çok da pahalı bir şey herhalde dediler bende laminat yaptırdım.

 • bolefloor ahsap yer dosemelerinin istanbulda satildigi bir yer var mi?
  Varsa adresini rica ediyorum.

 • harika…bende bu kaplamadan yaptırmak istiyorum var mı türkiye de satışı….

 • Türkiye Distrübütörü Decody’dir.Ürün katalogları ve detaylı bilgi için lütfen danışınız.
  decody.com | 0212 236 23 22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir