Duvar kağıdının dekorasyon çalışmalarınızdaki yeri

Duvar kağıtları popülerliğini yitirmeyen ve her dönem karşımıza farklı tasarım – desen ve renklerde çıkan dinamik dekorasyon aracıdır. İsterseniz duvar kağıtlarına alternatif olarak gösterilen sticker yapıştırıcıların alabilirsiniz.

duvar kağıtlarıyla evinizi baştan yaratın

Yalnız stickerların duvar kağıtlarına karşı alternatif gösterilmesi yanlıştır. Bunun nedeni stickerın duvarın belirli bir bölümünde kendini gösterebilen sade bir şekilken duvar kağıtları tüm duvarı kaplayan ve doğru seçildiğinde tasarıma yön veren dekorasyon aracıdır.

duvar kağıtlarıyla evinizi baştan yaratın

Yaşadığımız evlerde huzurumuzu bulup, konforumuza bakmamız için dekorasyon ve mobilyamızın renklerine uyan duvar kağıtları seçmeliyiz.

Gelişen teknolojiyle birlikte artık duvar kağıtlarını yapı marketlerde bulunan simulasyon şekliyle odanıza ve tasarımınıza nasıl ve ne şekilde uyum sağladığını görebilirsiniz. Duvar kağıtlarının uzun yıllardır bulunması ve alıcısının olması nedenli bir çok çeşit ve renge sahiptir.

Duvar kağıdının yanında mobilya tasarımıda büyük önem taşır. Bunun nedeni mobilyalarınızın duvar kağıdının üzerindeki şekli belirlemeye yardımcı olmasıdır. İsterseniz Çiftçioğlu Mobilyaya gelip duvar kağıdınızla mobilya uyumunun nasıl sağlandığını görebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir