Fabrika Zemin Kaplama

Zemin kaplama sektöründe büyük firmalardan olan Kalekim firması derz dolgu ile yapıştırıcı üretiminde yeni ve değişik çözümler getiriyor.. Antiasit ürünü ile sağlam ve dayanıklı endüstri yapı ve zeminleri geliştiriliyor.. Hijyen ve temizlik açısındanda üretilen ürünler yüksek seviyede kaliteye sahip..

Kalekim firması yapı ve zemin kimyasalları sektöründeki öncülüğünü çözmek için özel olarak geliştirdiği çözümler ile ülkemizde endüstriyel sektör yapılarına zenginlik katmaktadır..

Kimyasal üretim yapılan fabrikalarda ve üzerinde çok ağır yükler taşınan yapı ve zeminler zaman içinde çaltama, kırılma ve aşına gibi sorunlar yaşanarak üretimin duraksamasına sebep olabiliyor..

Kalekim buna çözüm bularak zemin kaplaması konusunda son teknolojiyi ve dayanıklılığı AntiAsit ürünü ile engellemektedir..

Kalekimin sunduğu bu dayanıklı zemin kaplaması dekorasyon ürünü aynı zamanda kirlilik ve bakteriyel sıkıntılar yaratmıyarak hijyenik bir endüstriyel zemin oluşturuyor. Bu zemin kaplaması ürününü sağlık sektörü, gıda sektörü, ticari mutfak sektörü ve büyük kafelerde ayrıca kimyasal etkiler fazla olan boya, otomotiv, tekstil, kimya, ilaç tesislerinde ve işmerkezi ve alış veriş merkezleri gibi ticari sektördede AntiAsit zemin kaplaması kullanılabilir..

Antiasit inşaat sektörüne katılan yeniliklerler zemin kaplaması olarak bir çok alanda kullanılmaya devam edecektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir