Halı Modelleri

Halı modelleri konusunda bir kaç bilgiden ve yeni halı modelleri konusunda resimlerden söz edeceğiz..

Halı Modelleri

Halı Modelleri

Bütün Step mağazalarında müşterilere sunulan Stepevi halı modelleri koleksiyonu temel renk kombinasyonlarından esinlenilerek oluşturulmuş : kahverengi ve çeşitlerini içeren Warm, defne ve çeşitlerini içeren Cool, yeşil ve tonlarını içeren Quiet ve petrol mavisinin hakim olduğu Deep tasarıları koleksiyonu oluşturan başlıca ürünler.

Koleksiyonda tercihen Desenlerde oval ve göze hoş gelen bir çizgi ,yumuşak dalgalanmalar, elipsler ışık ve ipliklerle göz alıyor. Kullanılan floral desenler ise yalın damask yapraklar ve tabiatta bulunmayan hayali çiçeklerden tasarlanmış.

Halı Modelleri

Halı Modelleri

Tasarımın en göze çarpan yönü ise kesinlikle oluşşturulan yepyeni dokular.. doğal ve rahatlatıcı geometrik desenler farklı dokularla yepyeni bir tasarım oluşturmuş. 4 farklı ipliğin biraraya gelmesiyle oratya çıkan Vedia ile 8 farklı ipliğin kullanıldığı ve bunların her birine uygun olarak değişik boyutlarda ve teknikte hazırlanan Organic Lines serisi renkleriyle tasarladığı mükememel ışıltıları ve yumuşaklığıyla Touch Me Long,tasarımların en göze çarpan ürünlerinden biri olmuştur.

Yatak Odası Halı Modelleri

Halı koleksiyonuna renk katmak için göz muhteşem kumaşlar kullanılmış. Altın varaklı damask desenler, özel baskı ile parlaklığı vurgulanmış renk renk ketenler, sade floral desenler ve bunlarla birleşip oluşan yalın, hassas tuşeler dikkat çekiyor. El yapımı orijinal deriler , metalik deri havasını yansıtan kumaşlar ve ipek kumaş üzerine işlenen nakışlarla çok güzel ve yeni dizaynlar oluşturulmuş

Değişik Halı Modelleri

Değişik Halı Motifleri ve Halı Resimleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir