Annelere Özel Istikbal Mobilya Ev Takımları

;Annenize bazen hediye almak istersiniz. Sadece özel günler çerçevesinde değil, sıradan bir günde de hediye alarak onları mutlu etmek isteyebilirsiniz. Bu duurmda ev tekstil ürünleri imdadınıza yetişiyor. Annelere özel olarak hazırlanan hediye kampanyaları, İstikbal Mobilya çerçevesinde sizleri bekliyor. Özel üretim olan yatak örtüleri, çeşitli nevresim takımları ve birbirinden farklı ürünler, cep yakmayan fiyatlarla mağazalarında yerlerini aldı bile.

 

Saten ürünlerden tutun da parlak modellere, çekici desenlere kadar bir çok seçeneği bulunan İstikbal Mobilya ev tekstil ürünleri, odalara huzur ve mutluluk getirmek için üretilmiş adeta.

 

 

Sizler de bu ürünler tükenmeden, annenizi sevindirin ve bu sefer, değişik bir hediye armağan edin ona. Kredi kartına da 12 taksit imkanıyla ve çeştli kolaylıklarla bu ürünler çok moda.

 

 

2 comments

  • Anneler gününde annemin çok istediği yatak örtüsünü almıştım. annem hediyeyi açınca yüzündeki sevinç ifadesini hiç unutamıyorum.

  • Çok güzel yatak örtüsü modelleri. bende bir anne olarak bunlardan bir tanesini kendime hediye olarak alsam ne güzel olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir