Bernardo Porselen Yemek Takımı

Sofraların büyük bir özenle hazırlandığı evlerimizde,vazgeçemediğimiz şıklıklardan biride porselen…
Bunu düşünerek birbirinden zarif koleksiyonlar sunan Bernardo,inceliği ve zerafeti masalarımıza sunuyor.

Bernardo Porselen Yemek Takımı

Bernardo Porselen Yemek Takımı

Yüzyıllardır özenerek hazırladığımız sofralarımızın baş tacı olan porselen Bernardo’nun tasarım gücü ile birleşiyor ve ortaya zevkli,modern ve kişiye özel koleksiyonlar çıkıyor.Bu koleksiyonlarda şıklığın ve zerafetin sınırları zorlanırken,kullanım rahatlığıda dikkat çekiyor.

Modellerinde sınır olmaması,klasikten moderne kadar uzayan çizgisi ile mutfağını yenilemek isteyenlere yada yeni evlenen çiftlere farklı seçenekler sunabiliyor.

Alışılageldik,dairesel formların yanısıra geometrik şekillerle de çalışılabilen bu şık tasarımlar arasında Alice, Dan, Lwo, Isis gibi çalışmalar özellikle dikkat çekiyor.Kimi zaman motifli kimi zaman da çizgisel desenlerle karşımıza çıkan modeller,porselenin yüksek kalitesi ve duruluğunu gözler önüne seriyor.

Sadece porselen yemek takımları ile sınırlı kalmayan marka,çeşitli aksesuarlar.Çatal kaşık takımları,kadeh setleri gibi ana ürünlerle de yelpazesini genişletiyor.Tüm bu ürünleri ,Türkiye geneline yayılmış 42 Bernardo mağazasında görebilir,mutfağınızı yenileyebilirsiniz.

Bernardo Porselen Kahvaltı Takımı

Bernardo Porselen Kahvaltı Takımı

Bernardo’nun birçok mağaza zinciri ile bize ulaşması sofra hazırlama zorunluluğunu zevk haline getirmesi ve aynı zaman da şık ve zarif tasarımları günlük hayata taşıması birçok kadının gönlünü fethediyor.Zaman zaman da avantajlı kampanyalara imza atarak  bu şık çalışmaları özel koşullarla tüketicisine ulaştırıyor.

Yüksek kalite uygun fiyata nerde olur derseniz Bernardo mağazalarını görmelisiniz…

8 comments

 • merhaba…
  ben aylardır desensiz siyah beyaz porselen yemek yakımı arıyorum ama bulamıyorum. eğer bernardonun siyah beyaz yemek takımı varsa lütfenbeni en kısa zamanda bilgilendirirmisiniz? şimdiden teşekkurler…

 • Tuğçe Balaban

  Reyhan Hanım;

  Bernardo’da siyah beyaz olarak farklı yemek takımları mevcut. 12 kişilik, 72 parça, Bone China yemek takımımız ‘Black Eagle'(1095 TL) ya da 6 kişlik 30 parça, günluk yemek takımımız ‘Carina'(99 TL) istediğiniz siyah beyaz sadeliğine sadeliğine sahip farklı kategori ürünlerimizdir. bernardo.com.tr internet adresimizden ürünlerimizi ve kampanyalarımızı daha yakından inceleyebilirsiniz.

  Saygılarımla;

  Tuğçe BALABAN
  Bernardo Pazarlama Uzmanı

  Bernardo Paz. San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti.
  Profilo Plaza A Blok
  Cemal Sahir Sok. No:26/28 1. Kat.
  Mecidiyeköy / İstanbul

  Tel: 0212 347 48 18

 • Mobilya Dekorasyon

  Müşteri ile görüşüldü gerekli işlemler yapılmaktadır.

 • biz ingiliz eski tarzı yemek takımı arıyoruz.eğer varsa bilgilendirebilirmisiniz teşekkürler.

 • merhaba points adlı günlük yemek takımından tekrardan üretilicekmi?bilgilendirirseniz çok sevinirim..teşekkürler…

 • MERHABA,

  BERNARDO YEMEK TAKIMLARI GÖRSEL OLARAK ÇOK GÜZEL FAKAT KULLANIMI KONUSUNDA TEDİRGİNİM.OKUDUĞUM YORUMLAR BENİ KARARSIZ BIRAKTI.KALİTE KONTROLÜNÜN ÇOK İYİ YAPILMADIĞINI ÜRÜNLERİN ÇİZİK,SOYULMUŞ OLARAK KOLİDEN ÇIKTIGINI DUYDUM.BİR DE BULASIK MAKINASINA GİRİNCE RENGİ ÇIKIYORMUŞ…BERNARDO KULLANAN BAYANLAR YORUMLARINIZI BEKLİYORUM

 • aynen..aldığım kahvaltı takımının hediye çatal bıçak takımı resmen kullanılmış gibi çıktı kolidenn..şimdi mecburen başka bi ürünle değiştirmeye çaışıyorummm..ama bir daha bernardo mağazasından hiç birşey almayı düşünmüyorum..

 • benim yemek takımının parçaları eksik çıktı aldıktan 1 sene sonra açtım ve farkettim faturam duruyo.sosluk kürdan ve peçetelik karabiber parçası yok fakat ben tam set almıştım eksik olan parçaları nerden nasıl alabilirim.ücret tekrar ödermiyim lütfen bilgilendirebilirmisiniz teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir