Her zevke uygun fincan takımları

Çoğumuz genellikle kahve içmeyi çok severiz. Atalarımız ne güzel demişler “ bir kahvenin kırk yıl hatırı vardır” diye. Hele içilen kahvelerimiz çık şık bir fincanla bizlere ikram edilirse değmeyin keyfimize. Fincan takımları her kesin zevkine göre değişiklik göstermektedir. Kimi içeceği kahveyi küçük bir kahve fincanıyla içmeyi isterken kimi de kahveyi daha çok içebilmek için büyük kahve fincanından yana tercihini kullanmaktadır.

fincan takımları

fincan takımları

Porselen firmalarının son zamanlarda piyasa sunduğu fincan takımlarındaki çeşitlilik o kadar çoktur ki hangisini alacağımıza karar vermekte bir hayli zorlanır olduk. Kahve fincanlarında 6 kişilik takım şeklinde genellikle satın alınsa da, 2 kişilik kahve fincanı ve kahve tepsisiyle oluşturulan takımlarda çok şık bir sunum oluşturmaktadır. Altın yaldızlı ve gümüş yaldızlı baskılı desenleriyle ve kulplarındaki değişik tasarımlarıyla fincanlar bütün albenileriyle bizlerin beğenisine sunulmuştur.

fincan takımları

fincan takımları

Kimimiz ise neskafeden yana tercihimizi kullanmaktayızdır. Neskafeyi genellikle büyük fincan takımlarında içmek daha güzeldir. Fincan takımları çeşitli özel günler için hazırlanan çeşitleriyle de farklı bir güzelliğe daha imza atmaktadır. Anneler gününde annemize özel bir fincan hediye edebilir ve sevgimizi bu şekilde annemize gösterebiliriz.

fincan takımları

fincan takımları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir