Villeroy Boch Sofra Takımları

Yenilikçi teknoloji ile sıradışı estetik sunumu bir araya getiren Villeroy&Boch, Flow serisi ile seçkin bir yaşam tarzını ,sofralarınıza getiriyor.

Villeroy Boch Sofra Takımları

Villeroy Boch Sofra Takımları

Bu kusursuz seride her parça kendine has bir tasarımı yansıtıyor.Yedi ayrı parça bir araya getirildiğinde ortaya kusursuz ,mükemmel ve özgün bir bütünlük çıkıyor.

Sofralarınızda akışkan çizgiler sunan, ferahlık ve heyecan getiren bu takım evinizin başköşesinde olmayı hakediyor.

Klasik ve modern çizgileri aynı anda kullanan Flow,genellikle kaselerde bu buluşmaya özen göstermekte.Zevkinize göre çeşitli kombinler yapabileceğiniz bu seri ,elit bir yemek sunumu için sizi bekliyor.Sunumda kullanılacak olan parçalar arasında özellikle tabaklar ve çorba kasesi ile mükemmel bir uyum yakalayan kruton kasesi,ince detayları ile tüm dikkatleri üzerine topluyor.

Yemeğe göre özelleşebilen Flow serisi, sizlere pizza ve makarna temalı parçaları sayesinde canınızın çektiği anda istediğiniz yemeği rahatlıkla yemenizi sağlıyor.Mesela pizza yemeyi seviyorsanız,Flow serisinin pizza tabağı sayesinde oldukça geniş ve rahat bir şekilde pizzanızı yiyebilirsiniz.Üstelik tabaktaki kabartmalar sayesinde pizzanızı daha rahat dilimleyebilirsiniz.

Flow ürünlerini bulaşık makinasında da kolayca yıkayabilir mikrodalga fırında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Villeroy&Boch sofra takımlarının yanı sıra bunlara uyum sağlaması için çeşitli cam takımlar ve çatal-bıçak takımlarını da kullanıcısıyla buluşturuyor.Antipasti, Drink ve Light temalı cam seriler, sofra takımları ile mükemmel bir uyum sergiliyor.

Hayal gücünü sonuna kadar zorlayan bu serilerde kristal,ceviz,ahşap ve porselen gibi farklı malzemelerin kombinasyonu size tamamen hayallerinizdeki sofraları sunuyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir